בשל המצב והמלחמה החלטנו להוריד עשרות אחוזים על כל היהלומים באתר

איך לבדוק איכות יהלום?

היהלום נחשב לאחד מאבני החן היוקרתיות והמוערכות ביותר, המסמלות יוקרה ואלגנטיות. ניתן ליהנות מתכשיטי יהלום בכל מקום ובכל שעה, בין אם מדובר על ארוחת ערב רומנטית, אירוע קוקטייל חגיגי או סתם יום בעבודה. איכות התכשיט והנראות הכללית שלו תלויה לא פעם באיכות היהלום, מאחר וניתן היום למצוא יהלומים יקרים ואיכותיים, לצד יהלומים המכילים לא מעט פגמים.

 

אנו במותג תכשיטי היוקרה גרין דיימונדס נשמח לספק לכם תכשיטי יהלום ברמה הגבוהה ביותר. אנו מייצרים ומשווקים יהלומי מעבדה אקולוגיים הזהים לחלוטין בתכונותיהם ליהלומים הטבעיים, אך הם מגיעים ללא פגמים ובמחירים נוחים ומשתלמים יותר. אנו מקפידים על בקרת איכות קפדנית, לכן היהלומים שלנו מגיעים באיכות הגבוהה ביותר.

 

איכות יהלום – מה מעולם לא סיפרו לכם?

קודם כל, כדאי לדעת כי היהלום נחשב לאבן הקשה ביותר בטבע, מאחר והוא נוצר בטבע מפחמן נקי תחת תנאים קיצוניים של לחץ וטמפרטורה, שניתן למצוא אך ורק בשכבות הפנימיות של כדור הארץ. כתוצאה מכך, כמות היהלומים הטבעיים מוגבלת ולכן המחיר שלהם אינו מתאים לרוב האנשים, אשר אינם מסוגלים להרשות לעצמם לרכוש אפילו יהלומים פחות איכותיים, המכילים פגמים שונים. אך באמצעות ייצור בתנאי מעבדה, ניתן היום לרכוש את היהלומים המושלמים ביותר, בכל צבע, צורה ובהירות, במחירים נוחים ומשתלמים במיוחד. מדובר על יהלומים איכותיים, הנראים זהים לחלוטין ליהלומים הטבעיים ומכילים את כל התכונות שלהם. ניתן ליהנות מיהלומים בצבעים, צורות וגדלים בהתאמה אישית, תוך כדי שמירה על איכות הסביבה ומניעת נזק וניצול של משאבי טבע וחיי אדם.

 

כיצד מודדים איכות יהלום?

כל מי שמעוניין לרכוש תכשיט המכיל יהלום, חייב לבדוק את האיכות שלו. תעודה גמולוגית מעידה על האיכות של היהלום ועל התכונות הייחודיות שלו, ולכן חשוב לבדוק את התעודה בטרם הרכישה. חשוב להבין כי רק מעבדה גמולוגית מוסמכת להעריך יהלומים ולספק עליהם מידע אמין ומהימן. לכל יהלום יש תעודה גמולוגית, שאמורה לתאר את כל המאפיינים הייחודיים של היהלום, בהתאם לקריטריונים אוניברסליים. מאפיינים אלו מספקים מידע אמין אודות היהלום ורמת האיכות שלו, דבר שכמובן קובע את המחיר של היהלום. חיתוך היהלום נחשב למדד החשוב ביותר להערכת איכות היהלום, מאחר והוא משפיע על הזוהר שהיהלום מסוגל להפיץ. כמו כן, בהירות היהלום חיונית לקביעת איכות היהלום, מאחר וככל שהבהירות גבוהה יותר, הדבר מעיד על פחות פגמים פנימיים בתוך היהלום. מעבר לכך, הצבע של היהלום משפיע על איכותו, מאחר ויהלומים שקופים יוצרים את שבירת האור האולטימטיבית, המאפשרת ליהלום לנצנץ בצורה מושלמת. בנוסף לכך, משקל היהלום, הנמדד בקראט, משפיע על מחירו ואיכותו, מאחר ויהלום גדול יהיה תמיד יקר יותר. 

 

אנו בחברת מותג תכשיטי היוקרה גרין דיימונדס נשמח לספק לכם יהלומי מעבדה באיכות הגבוהה ביותר בכל צבע ובכל צורה. למידע נוסף, צרו קשר.

דילוג לתוכן