תכשיט יוקרתי לאישה שאינו יקר

אנשים רבים נמנעים מקניית תכשיטים חדשים מכיוון שהרבה פעמים, גם אם מדובר בתכשיט לאישה שאינו יקר הוא בהחלט נראה יוקרתי. אך האם קיים דבר כזה תכשיט יוקרתי לאישה שאינו יקר?

לקטלוג טבעות אירוסין לחצו כאן >>>

לקטלוג שרשרת יהלום לחצו כאן >>>

לקטלוג צמיד טניס לחצו כאן >>>

לקטלוג עגילי יהלומים לחצו כאן >>>

תכשיט יוקרתי ולא יקר

התרגלנו לעובדה שתכשיט יוקרתי לאישה הוא תכשיט יקר שצריך להעמיד לטובת הרכישה שלו סכום כסף גדול. לא תמיד אנו חושבים על האפשרות האחרת, שהיא תכשיט לאישה שיהיה יפה, יוקרתי, ייחודי ויפה – אבל לא יהיה מאד יקר.

ברוב המקרים כאשר רוצים לקנות תכשיט כמתנה, קהל היעד הוא נשים ואלה אכן יודעות להעריך מתנה שכזאת – את המחשבה שמאחוריה, את סכום הכסף שהוקדש ואת עצם ההענקה. כעת הגיע הזמן להתוודע לעולם שלם וחדש של תכשיטים שלא הרבה אנשים מכירים והוא של תכשיטים יפים, מעוצבים, ייחודיים, עם או בלי שיבוץ של יהלומים ואבני חן – אבל כזה שנחשב לסביר מאד בעלויות שלו ומתאים לכל נפש.

 

תכשיט יוקרתי לאישה – יש דבר כזה!

מה שבדרך כלל מקפיץ את המחירים של התכשיטים אלה היהלומים או אבני החן שמשובצים בהם. היהלומים הם גם אלה שנותנים לכל תכשיט לאישה, מגע של זוהר, ברק מרהיב ויופי עוצר נשימה. גם יהלומים קטנטנים עושים את העבודה מצד אחד, אך מצד שני – גם אלה הקטנטנים יעלו באופן ניכר את המחיר של התכשיט כולו.

התקופה הנוכחית היא עיתוי טוב מאד להכיר את העולם של ייצור יהלומי מעבדה – אשר מערך לעוד הרבה מאד יתרונות שיש לו, בזכותו גם יורדים באופן משמעותי המחירים של היהלומים שמשובצים בתכשיטים, מה שהופך כל תכשיט שמשובץ בו יהלום כזה לבעל תג מחיר נוח וסביר שהרבה יותר אנשים יכולים לעמוד בו ובזכותו לרכוש תכשיט יוקרתי לאישה, שאינו יקר.

תכשיטים שבעבר לא היו בהישג ידם של אנשים רבים כמו שרשראות יהלומים – יכולים היות להיות שייכים לכולם בזכות טכנולוגיות מדעיות מתקדמות ופורצות דרך.

 

מהם יהלומי מעבדה ואיך הם מפחיתים את מחירי התכשיטים?

תהליך הייצור של יהלומים בטבע הוא תהליך ארוך ויקר. יש בו הרבה מאד שלבים, הוא אורך הרבה זמן והוא דורש לא מעט גורמים וגופים לוגיסטיים שבלעדיהם אי אפשר להשלים את התהליך בהצלחה. בשל התהליך הזה – המחירים של היהלומים, גם הקטנים מביניהם – גבוהים מאד.

מדענים פיתחו שיטות ייצור סינטטי של יהלומים בתנאי מעבדה, מה שחוסך את התהליך הארוך והלוגיסטי, חוסך עלויות של העסקת עובדים בתנאים מחפירים (כמו שקורה הרבה מאד במדינות רבות ברחבי אפריקה) והכי חשוב – יש לו את הפוטנציאל לעצור את המלחמות, ההרג ושפיכות הדמים המתקיימים כמעט בכל העולם על קדושתם של היהלומים ומתוך תחושת ההכרח לשים את היד על יהלום אמיתי.

שיטות הייצור במעבדה מקצרות את תהליך הייצור באופן משמעותי ומוזילות בצורה משמעותית את המחירים של היהלומים.

 

שיבוץ יהלומי מעבדה בתכשיטים

אין מדובר בתחום חדש אלא בכזה שכבר יש בו הכרה בינלאומית והודאה שהיהלומים שמיוצרים במעבדה הם אכן טובים, איכותיים ומרהיבים ביופיים, לא פחות מאלה שמיוצרים בטבע. בעשורים האחרונים פותחו כמה שיטות ייצור שלא מצריכות פגיעה במשאבים הטבעיים של כדור הארץ אלא שימוש בחומרי גלם זמינים ונגישים שקל יותר להשיג גם בכמויות גדולות.

תהליך הייצור של היהלום ניתן לשליטה על ידי אנשי המדע העובדים במעבדה והם יכולים, כבר בשלבים הראשוניים של התהליך להחליט בדיוק איך הם רוצים שיתקבל התוצר המוגמר של היהלום המוכן.

מכאן שכל העולם של עיצוב תכשיטים עובר מהפכה של ממש, שכן אפשר לתכנן ולעצב תכשיט יוקרתי לאישה, על פי הדרישות או הרצון של הלקוח (או של המעצב בעצמו) וכך גם לייצר את היהלום בדיוק איך שהוא צריך להיראות על מנת להיות משולב ומשובץ באותו תכשיט לאישה.

אין בזבוז של משאבים לחינם, אין עבודה מיותרת ושום חלק מחומר הגלם לא ילך לאיבוד, שכן יש מטרה ברורה ומדויקת לכל גוש של חומר גלם.

 

יהלומי מעבדה – בשורה גדולה שתעשה גם שינוי גדול

הרבה מאד מונח על הכף כאשר מנתחים את האפשרויות העומדות בפני עולמות התכשיטים והיהלומים עם צאת בשורת היהלומים הסינטטיים המיוצרים במעבדה. עולם היהלומים המקצועי מתקשה מאד לקבל את הבשורה ולקבל את היהלומים בדיוק באותה הדרך שמתקבלים אחיהם הטבעיים שמתפתחים אט אט מתחת לאדמה.

כמו תחומים אחרים שעם התפתחות המדע הולכים ומשתפרים והופכים למתוחכמים יותר – כך גם עולם הייצור של יהלומים לא נשאר מאחור והמדע מגיע גם לכאן. יחד עם זאת ולמרות המחשבות המסורתיות והשמרניות – אי אפשר שלא לשים לב שמדובר בתחום חדש שיש בו אך ורק יתרונות ויתרה מכך – אלה יתרונות שנוגעים בשמירה על חיי אדם ועל פיתוח של שיטות עבודה הומניות, חיוביות הרבה יותר וכאלה שבזכותן כל מי שעוסק בתחום יכול רק להרוויח. בעיקר מי שכיום לא יכול להרשות לעצמו לקנות תכשיט לאישה שהוא יפה ומיוחד המשובץ ביהלום.

 

תכשיט יוקרתי לאישה במחיר ידידותי – כיום זה אפשרי!

לא חייבים יותר לחסוך סכום עצום של כסף על מנת להעניק מתנה לאישה – תכשיט לאישה שמשובץ בו יהלום. אפשר לקנות תכשיטים מכל הסוגים (שרשרת עם תליון, עגילי יהלום, צמידי טניס או טבעת יהלום) עם יהלומים יפיפיים ומרהיבים, מבריקים ומחזירי אור גם בסכומים שנחשבים כעת לידידותיים ושווים לכל נפש.

הכמיהה העזה להשגת יהלומים או תכשיטים שמשובצים בהם יהלומים עומדת לחלוף מן העולם, שכן לא יהיה צורך להרוג תמורת יהלומים, לא יהיה הכרח לוותר על דברים אחרים בחיים ורכישת יהלומים לא תהיה מותרות.

כל אדם יוכל להשיג יהלום או תכשיט יוקרתי לאישה וישיג אותו בצורה חוקית, מוסדרת וגם יקבל עבור הקנייה תעודה גמולוגית מקצועית שמפורטים בה התכונות והמאפיינים של היהלום, בין אם זה יהלום העומד בפני עצמו ובין אם מדובר בתכשיט לאישה, המשולב יהלומים.

עצם קיומה של תעודה גמולוגית גם עבור יהלומי מעבדה מעידה על הנכונות של עולם היהלומים המקצועי לקבל את היהלומים האלה ומכאן שיש הבנה שיש להם מקום, שהם אכן איכותיים, יפים ומיוחדים והכי חשוב – שהם עומדים באותם קריטריונים ובחינות כמו אלה שמיוצרים בדרך טבעית במעמקי האדמה.

 

תכשיטים יוקרתיים עם יהלומים שמתאימים לכל אחד ולכל אירוע

לא רק שתהליכי הייצור של יהלומי המעבדה ידידותיים לסביבה ולאדם ומניבים תוצרים משובחים ואיכותיים – אפשר במעבדה לעצב את היהלום באופן אישי ובהתאמה לתכשיט שבו הוא יהיה משובץ.

בניגוד לטבע, למשל, אפשר יהיה לייצר יהלומים בצבעים שונים (ולא רק בגוונים ספציפיים כפי שמוכר בעולם היהלומים הטבעיים) כך שבעצם ממש אפשר יהיה להגשים חלומות ולהוציא לפועל כל טבעת, עגיל, צמיד או שרשרת עם יהלומים. גם שיטות הניקוי והשדרוג מתקדמות והופכות את יהלומי המעבדה למיוחדים ויפים במיוחד.

כל המונחים והפעולות שקשורים לעולם היהלומים הטבעיים תקפים ונכונים גם עבור היהלומים שמיוצרים במעבדה כך שקשה מאד להתעלם מהם ומהבשורה הגדולה והחשובה שתהליכי הייצור האלה מביאים איתם. כל תכשיט יוקרתי לאישה, אפשר לייצר בשיטות אלה והתוצאה תהיה כזאת שבעין ממוצעת ולא מקצועית אי אפשר יהיה להבחין האם מדובר ביהלום טבעי או בכזה שיוצר במעבדה והרי עבור הלקוח – אין זה באמת משנה.

מה שמשנה בשבילו זה המחיר הכדאי והמשתלם שהוא שילם עבור התכשיט עם היהלום.

  • עגילי יהלומים מעבדה 3 שיניים זהב לבן
  • שרשרת יהלום סוליטר זהב לבן
    שרשראות יהלום זהב לבן

    שרשרת יהלום סוליטר 1.25 קראט

    12,990 למידע נוסף
  • צמיד טניס זהב צהוב