תכשיט יוקרתי לאישה ולא יקר

לתכשיטים רגילים או יוקרתיים יש מראה של תכשיטים יקרים ואנשים רבים נמנעים מקניית תכשיטים חדשים בשל סיבה זו אך האם קיים דבר כזה תכשיט יוקרתי לאישה ולא יקר?

 

תכשיט יוקרתי ולא יקר

 

התרגלנו לעובדה שתכשיט יוקרתי לאישה הוא תכשיט יקר שצריך להעמיד לטובת הרכישה שלו סכום כסף גדול. לא תמיד אנו חושבים על האפשרות האחרת, שהיא תכשיט שיהיה יפה, יוקרתי, ייחודי ויפה – אבל לא יהיה מאד יקר. ברוב המקרים כאשר רוצים לקנות תכשיט כמתנה קהל היעד הוא נשים ואלה אכן יודעות להעריך מתנה שכזאת – את המחשבה שמאחוריה, את סכום הכסף שהוקדש ואת עצם ההענקה. כעת הגיע הזמן להתוודע לעולם שלם וחדש של תכשיטים שלא הרבה אנשים מכירים והוא של תכשיטים יפים, מעוצבים, ייחודיים, עם או בלי שיבוץ של יהלומים ואבני חן – אבל כזה שנחשב לסביר מאד בעלויות שלו ומתאים לכל נפש.

תכשיט יוקרתי לאישה – יש דבר כזה!

מה שבדרך כלל מקפיץ את המחירים של התכשיטים אלה היהלומים או אבני החן שמשובצים בהם. היהלומים הם גם אלה שנותנים לכל תכשיט מגע של זוהר, ברק מרהיב ויופי עוצר נשימה. גם יהלומים קטנטנים עושים את העבודה מצד אחד, אך מצד שני – גם אלה הקטנטנים יעלו באופן ניכר את המחיר של התכשיט כולו. התקופה הנוכחית היא עיתוי טוב מאד להכיר את העולם של ייצור יהלומי מעבדה – אשר מערך לעוד הרבה מאד יתרונות שיש לו, בזכותו גם יורדים באופן משמעותי המחירים של היהלומים שמשובצים בתכשיטים, מה שהופך כל תכשיט שמשובץ בו יהלום כזה לבעל תג מחיר נוח וסביר שהרבה יותר אנשים יכולים לעמוד בו ובזכותו לרכוש את התכשיט. תכשיטים שבעבר לא היו בהישג ידם של אנשים רבים כמו שרשראות יהלומים – יכולים היות להיות שייכים לכולם בזכות טכנולוגיות מדעיות מתקדמות ופורצות דרך.

מהם יהלומי מעבדה ואיך הם מפחיתים את מחירי התכשיטים?

תהליך הייצור של יהלומים בטבע הוא תהליך ארוך ויקר. יש בו הרבה מאד שלבים, הוא אורך הרבה זמן והוא דורש לא מעט גורמים וגופים לוגיסטיים שבלעדיהם אי אפשר להשלים את התהליך בהצלחה. בשל התהליך הזה – המחירים של היהלומים, גם הקטנים מביניהם – גבוהים מאד. מדענים פיתחו שיטות ייצור סינטטי של יהלומים בתנאי מעבדה, מה שחוסך את התהליך הארוך והלוגיסטי, חוסך עלויות של העסקת עובדים בתנאים מחפירים (כמו שקורה הרבה מאד במדינות רבות ברחבי אפריקה) והכי חשוב – יש לו את הפוטנציאל לעצור את המלחמות, ההרג ושפיכות הדמים המתקיימים כמעט בכל העולם על קדושתם של היהלומים ומתוך תחושת ההכרח לשים את היד על יהלום אמיתי. שיטות הייצור במעבדה מקצרות את תהליך הייצור באופן משמעותי ומוזילות בצורה משמעותית את המחירים של היהלומים.

שיבוץ יהלומי מעבדה בתכשיטים

אין מדובר בתחום חדש אלא בכזה שכבר יש בו הכרה בינלאומית והודאה שהיהלומים שמיוצרים במעבדה הם אכן טובים, איכותיים ומרהיבים ביופיים, לא פחות מאלה שמיוצרים בטבע. בעשורים האחרונים פותחו כמה שיטות ייצור שלא מצריכות פגיעה במשאבים הטבעיים של כדור הארץ אלא שימוש בחומרי גלם זמינים ונגישים שקל יותר להשיג גם בכמויות גדולות.

תהליך הייצור של היהלום ניתן לשליטה על ידי אנשי המדע העובדים במעבדה והם יכולים, כבר בשלבים הראשוניים של התהליך להחליט בדיוק איך הם רוצים שיתקבל התוצר המוגמר של היהלום המוכן. מכאן שכל העולם של עיצוב תכשיטים עובר מהפכה של ממש, שכן אפשר לתכנן ולעצב את התכשיט על פי הדרישות או הרצון של הלקוח (או של המעצב בעצמו) וכך גם לייצר את היהלום בדיוק איך שהוא צריך להיראות על מנת להיות משולב ומשובץ באותו התכשיט. אין בזבוז של משאבים לחינם, אין עבודה מיותרת ושום חלק מחומר הגלם לא ילך לאיבוד, שכן יש מטרה ברורה ומדויקת לכל גוש של חומר גלם.

יהלומי מעבדה – בשורה גדולה שתעשה גם שינוי גדול

הרבה מאד מונח על הכף כאשר מנתחים את האפשרויות העומדות בפני עולמות התכשיטים והיהלומים עם צאת בשורת היהלומים הסינטטיים המיוצרים במעבדה. עולם היהלומים המקצועי מתקשה מאד לקבל את הבשורה ולקבל את היהלומים בדיוק באותה הדרך שמתקבלים אחיהם הטבעיים שמתפתחים אט אט מתחת לאדמה. כמו תחומים אחרים שעם התפתחות המדע הולכים ומשתפרים והופכים למתוחכמים יותר – כך גם עולם הייצור של יהלומים לא נשאר מאחור והמדע מגיע גם לכאן. יחד עם זאת ולמרות המחשבות המסורתיות והשמרניות – אי אפשר שלא לשים לב שמדובר בתחום חדש שיש בו אך ורק יתרונות ויתרה מכך – אלה יתרונות שנוגעים בשמירה על חיי אדם ועל פיתוח של שיטות עבודה הומניות, חיוביות הרבה יותר וכאלה שבזכותן כל מי שעוסק בתחום יכול רק להרוויח. בעיקר מי שכיום לא יכול להרשות לעצמו לקנות תכשיט יפה ומיוחד המשובץ ביהלום.

תכשיט יוקרתי לאישה במחיר ידידותי – כיום זה אפשרי!

לא חייבים יותר לחסוך סכום עצום של כסף על מנת להעניק מתנה לאישה – תכשיט שמשובץ בו יהלום. אפשר לקנות תכשיטים מכל הסוגים (שרשרת עם תליון, עגילי יהלום, צמידי טניס או טבעת יהלום) עם יהלומים יפיפיים ומרהיבים, מבריקים ומחזירי אור גם בסכומים שנחשבים כעת לידידותיים ושווים לכל נפש. הכמיהה העזה להשגת יהלומים או תכשיטים שמשובצים בהם יהלומים עומדת לחלוף מן העולם, שכן לא יהיה צורך להרוג תמורת יהלומים, לא יהיה הכרח לוותר על דברים אחרים בחיים ורכישת יהלומים לא תהיה מותרות. כל אדם יוכל להשיג יהלום או תכשיט יוקרתי לאישה וישיג אותו בצורה חוקית, מוסדרת וגם יקבל עבור הקנייה תעודה גמולוגית מקצועית שמפורטים בה התכונות והמאפיינים של היהלום, בין אם זה יהלום העומד בפני עצמו ובין אם מדובר בתכשיט משולב יהלומים. עצם קיומה של תעודה גמולוגית גם עבור יהלומי מעבדה מעידה על הנכונות של עולם היהלומים המקצועי לקבל את היהלומים האלה ומכאן שיש הבנה שיש להם מקום, שהם אכן איכותיים, יפים ומיוחדים והכי חשוב – שהם עומדים באותם קריטריונים ובחינות כמו אלה שמיוצרים בדרך טבעית במעמקי האדמה.

תכשיטים יוקרתיים עם יהלומים שמתאימים לכל אחד ולכל אירוע

לא רק שתהליכי הייצור של יהלומי המעבדה ידידותיים לסביבה ולאדם ומניבים תוצרים משובחים ואיכותיים – אפשר במעבדה לעצב את היהלום באופן אישי ובהתאמה לתכשיט שבו הוא יהיה משובץ. בניגוד לטבע, למשל, אפשר יהיה לייצר יהלומים בצבעים שונים (ולא רק בגוונים ספציפיים כפי שמוכר בעולם היהלומים הטבעיים) כך שבעצם ממש אפשר יהיה להגשים חלומות ולהוציא לפועל כל טבעת, עגיל, צמיד או שרשרת עם יהלומים. גם שיטות הניקוי והשדרוג מתקדמות והופכות את יהלומי המעבדה למיוחדים ויפים במיוחד. כל המונחים והפעולות שקשורים לעולם היהלומים הטבעיים תקפים ונכונים גם עבור היהלומים שמיוצרים במעבדה כך שקשה מאד להתעלם מהם ומהבשורה הגדולה והחשובה שתהליכי הייצור האלה מביאים איתם. כל תכשיט אפשר לייצר בשיטות אלה והתוצאה תהיה כזאת שבעין ממוצעת ולא מקצועית אי אפשר יהיה להבחין האם מדובר ביהלום טבעי או בכזה שיוצר במעבדה והרי עבור הלקוח – אין זה באמת משנה. מה שמשנה בשבילו זה המחיר הכדאי והמשתלם שהוא שילם עבור התכשיט עם היהלום.

מאמרים וכתבות

יהלומי מעבדה

הצעת נישואין ראשית

10 הצעות להצעות נישואין מקוריות במיוחד

הצעת נישואין היא אחד הרגעים המכוננים במערכת היחסים של כל זוג, ובשאיפה – מדובר בחוויה של פעם בחיים. לכן חשוב להשקיע בתכנון ההצעה, כדי שגם אתה וגם זוגתך תזכרו את הרגע הזה לתמיד בתור החוויה הכי מרגשת, מפעימה ומקורית – משהו שתרצו לספר עליו לנכדים

עגילים ללא חורים – סוגים ומידע שצריך לדעת

ישנם סוגים רבים של עגילים ללא חורים, כמו גם סיבות רבות ושונות לענוד אותם. הסיבה העיקרית לרוב? הרצון להימנע מניקוב חורים כואבים וקבועים בתנוך האוזן. אבל זו לא הסיבה היחידה. יש נשים רבות אשר מעוניינות ברב גוניות שעגילים ללא חור מציעים, אולי את רוצה להיות

אביא לך אבנים מהירח: רעיונות למתנה יוקרתית לאישה

מחפש רעיונות למתנה יוקרתית לאישה? הגעת למקום הנכון! במאמר שלפניך ריכזנו עבורך את כל המתנות הטובות ביותר עבור האישה שלך. בין אם מדובר במתנה ליום נישואין, מתנת יום הולדת מיוחדת, מתנה לחג או סתם כי מתחשק לך לפנק אותה, חשוב להפתיע אותה במתנה זוהרת שאומרת

הצעת נישואין ראשית

הצעה שאי אפשר לסרב לה: 8 רעיונות מקוריים להצעת נישואין בלתי נשכחת

הצעת הנישואין שלך לאחת שלך, היא אחד הרגעים הגדולים והמשמעותיים בחייכם הזוגיים. מיוחד ככל שיהיה הרגע הזה לכשעצמו, יש להניח שתרצה להשקיע בתכנונו כדי להבטיח שההצעה שלך תהיה מושקעת, מרשימה ובלתי נשכחת. במדריך שלפניך תוכל למצוא 8 רעיונות להצעות נישואין שלא ניתן לעמוד בפניהן. אתה

עגילי יהלומים

אני רואה לך באוזניים: סוגי העגילים השונים ומה אומר עליך הסוג הנבחר

כשמדובר בתכשיטים, תמיד כיף להתנסות במראה שונה ולשנות את הסגנון שלך על פי מצב הרוח שלך, בחירת הבגדים שלך או קוד הלבוש של האירוע בו את לוקחת חלק. רוב הנשים יודעות ששום בגד לא ממש שלם ללא תוספת של עגילים. בין אם את טיפוס של

צמיד יהלומים ראשית

איך לבחור צמיד טניס שהיא תאהב במיוחד

מתקשה לבחור מתנה עבור בחירת ליבך? צמיד טניס משובץ יהלומים הוא הפתרון המושלם לדילמה שלך! צמידי טניס משובצי יהלומים הם תכשיטים יפהפיים ויוקרתיים במיוחד, אשר ניתנים לעיתים קרובות כמתנת יום הולדת, מתנה חגיגית לחג, מתנה רומנטית לבת זוג או לרגל אירועים מיוחדים שמהווים ציון דרך

אישה מחזיקה יהלום ומופתעת מהמבצע
מבצע מטורף
לקראת החגים

במרחק לחיצה ממכם

רוצים לשוחח עם נציג ? השאירו פרטים