כמה עולה צמיד טניס

חיפשתם מתנה יוצאת דופן עבור מישהי אהובה? צמיד טניס בשיבוץ יהלומים הוא רעיון מיוחד ונפלא. צמיד טניס ידוע בתור תכשיט עדין, אלגנטי, יוקרתי ומחמיא במיוחד, שמוענק פעמים רבות בתור מתנת יום הולדת, מתנה לחגים, מתנה רומנטית ליום הנישואין או יום האהבה, מתנה ללידה, מתנה לסיום התואר, או מתנה לכל אירוע משמעותי אחר בחייה של אישה. רכישת צמיד טניס, היא דרך מדהימה לפנק מישהי שאוהבים, אבל לא אמרנו שמדובר ברכישה זולה. אז כדי שתבינו במה אתם משקיעים, הכנו עבורכם מדריך מפורט שסוקר כמה עולה צמיד טניס בשנת 2021 ואת כל הפרמטרים שמשפיעים על המחיר שאותם חשוב להכיר.

 

לקטלוג צמידי הטניס שלנו לחצו כאן>>>

 

רגע, מהו צמיד טניס בכלל?

צמיד טניס הוא צמיד יהלומים עדין, המשובץ ביהלומים קטנים המחוברים זה לזה בשרשרת דקה ממתכת יקרה. צמידי טניס הם תכשיט יוקרתי העשוי לרוב מזהב 14 קראט או 18 קראט, כסף סטרלינג או פלטינה. מדובר בתכשיט אופנתי החביב על נשים רבות בכל העולם, ומתאים לכל סגנון לבוש ולכל אירוע, החל ממראה יומיומי ועד לוק פורמלי. למרות שצמיד טניס הוא מתנה אלגנטית, שמשדרת יוקרה, תחכום וברק, באותה העת – מדובר גם במתנה פונקציונלית מאוד. 

 

אז כמה עולה צמיד טניס בשיבוץ יהלומים בשנת 2021?

בדומה לכל צמיד בשיבוץ יהלומים, גם כשמדובר בצמידי טניס, המחירים הם דינמיים ועשויים לנוע על הסקאלה שבין אלפי שקלים בודדים ועד מאות אלפי דולרים. נכון להיום, סוג היהלום הנפוץ ביותר הוא יהלום בדירוג SI2. מחירו של צמיד טניס עם יהלומים מסוג זה, נע בין 3,900 ש”ח ועד 4,700 ש”ח בממוצע, כתלות בסוג המתכת ממנה עשויה שדרת הצמיד עצמה.

בהקשר זה, חשוב לשים לב שכאשר מוצאים צמיד טניס במחיר של מאות שקלים בלבד, בדרך כלל מתברר שמדובר על צמיד שאינו עשוי זהב לבן אלא כסף ושהאבנים המשובצות בו הן לא יהלומים אם כי אבני זירקון שקופות (שהם תחליף סינתטי זול ליהלום אמיתי).

 

אילו גורמים משפיעים על מחירו של צמיד טניס בשיבוץ יהלומים?

ישנם שני גורמים עיקריים, המשפיעים על איכותם של צמידי טניס, וכפועל יוצא – גם על מחירם, והם:

סוג המתכת המשמשת לייצור צמיד הטניס

צמידי טניס עשויים ממגוון מתכות שונות, כאשר הנפוצים ביותר מבין צמידי הטניס עשויים מזהב לבן, זהב צהוב, זהב אדום, כסף סטרלינג או פלטינה. כל חומר גלם הוא בעל מראה וסגנון האופייניים לו ורמת עמידות שונה, כאשר הבחירה בסוג המתכת שממנה צמיד הטניס עשוי, תלויה במידה רבה בטעמה של מקבלת המתנה. 

יופיים של היהלומים בצמיד הטניס

היהלומים המשובצים בצמידי טניס, נמדדים במידה רבה  על פי הנצנוץ והבוהק שלהם. לכן ישנה חשיבות לאיכותם של היהלומים המשובצים בצמיד הטניס וצבעם. הברק והנצנוץ של יהלומי צמיד הטניס הם, למעשה, הגורם שהופך את התכשיט הזה לאקססורי מרשים כל כך, ולכן כדאי לוודא שהיהלומים בצמיד הם בעלי נוכחות דומיננטית וברמת גימור גבוהה.

 

אילו פרמטרים משפיעים על עלות היהלומים המשובצים בצמיד טניס?

ישנם כמה פרמטרים עיקריים שעשויים להשפיע על מחיר היהלומים בצמיד הטניס, והם:

גודלם של היהלומים ומשקלם

היהלומים המשובצים בצמידי טניס הם לרוב זהים בגודלם כך שמה שקובע בסופו של עניין את מחיר הצמיד, הוא למעשה משקלם הכולל של כל היהלומים המשובצים בו, שהוא הערך שמוצג בתור משקל הקראט של הצמיד. ככל שהיהלומים בצמיד הטניס קטנים יותר, כך נדרשים יותר יהלומים כדי למלא את הצמיד, וגם ההיפך הוא נכון – ככל שהיהלומים בצמיד הטניס גדולים יותר, כך דרושים פחות יהלומים בצמיד.

 

איכותם של היהלומים בצמיד הטניס

ככל שאיכות היהלומים בצמיד הטניס תהיה ברמה גבוהה יותר במונחים של ניקיון (Clarity) וצבע (Color), כך מחירו של צמיד הטניס צפוי להיות גבוה יותר. הצבעים האידיאליים עבור יהלומים המשובצים בצמיד טניס, הם: H , G או F. רמת הניקיון המומלצת עבור יהלומים אלו היא: SI או VS .

 

דירוג החיתוך של היהלומים בצמיד הטניס

האחידות בקוטר היהלומים המשובצים בצמידי טניס משפיעה גם היא על איכותו ומראהו של הצמיד, וכתוצא מכך גם על תג המחיר שלו. חיתוך אחיד של יהלומי הטניס תורם מאוד למראה אחיד, נקי ונוצץ במיוחד של צמיד הטניס.

 

איכות שיבוץ היהלומים על חוליות הצמיד

שיבוץ יהלומים המתבצע באופן מקצועי, מבטיח שהיהלומים על צמיד הטניס יישארו עליו למשך שנים רבות מבלי להתרופף.

 

צמיד טניס – מדוע זה יקר כל כך והאם יש אלטרנטיבה?

מאחר שצמידי טניס מכילים מספר גדול של יהלומים, עלותם של צמידי טניס עשויה להגיע לסכומים גבוהים באופן מפתיע. למרבה המזל, כיום ניתן לרכוש צמידי טניס יפהפיים גם בתקציב מוגבל יחסית, על ידי השקעה בצמיד טניס בשיבוץ יהלומי מעבדה. יהלומי מעבדה הינם יהלומים אמיתיים לחלוטין, שההבדל העיקרי בינם ובין יהלומים שנכרו מהטבע, הוא מקור היהלום ומחירו. 

 

ספרו לי עוד קצת על יהלומי המעבדה האלה…

יהלומי מעבדה הם יהלומים מעשה ידי אדם המיוצרים בתנאי מעבדה, אך ביתר ההיבטים אין כל שוני בינם לבין יהלומים שנוצרו בסביבה טבעית. ליתר דיוק, יהלומי מעבדה נושאים את כל התכונות והאיכויות של יהלומים “רגילים” כך שללא התקנים גמולוגיים, אין כל אפשרות להבחין בהבדלים בין אלו לאלו! הנצנוץ, הברק, הניקיון, המשקל, השרידות – הכל זהה לחלוטין, מלבד המחיר של יהלומי המעבדה, שהוא נוח יותר. 

 

כמה עולה צמיד טניס בשיבוץ יהלומי מעבדה?

כאמור, יהלומי מעבדה עולים הרבה פחות מיהלומים טבעיים (והם גם הרבה יותר ידידותיים לסביבה). בזכות מחירם האטרקטיבי של יהלומי מעבדה, ניתן לשדרג את צמיד הטניס לצמיד עם יהלומים במשקל קראט (Carat) גבוה במיוחד, צמיד טניס עם יהלומים בחיתוך מעולה ודירוג ניקיון מצוין, בעלות נמוכה מאוד ביחס למה שהייתם משלמים עבור צמיד דומה מיהלומים רגילים.

מאמרים וכתבות

יהלומי מעבדה

מה זה קראט

מה זה קראט

כולם יודעים שיהלומים הם אבני חן נדירות ויקרות, אך לא כולם מכירים את מונחי היסוד המשמשים להערכת איכותו ושוויו של תכשיט יהלומים. לכן בסקירה שלפניכם, בחרנו להתמקד במושג ‘קראט’ – המשמש להגדיר הן את משקלו של היהלום והן את טוהר הזהב בתכשיטים.   מה זה

תכונות היהלום

תכונות היהלום 

ליהלומים מלוטשים המיועדים לשיבוץ בתכשיטי יהלומים, יש ארבע תכונות (הנקראות בשפה המקצועית “ארבעת ה – C”), שלפיהן נקבעת איכותו של היהלום ומחירו לצרכן. אף שהערכת השווי הריאלי של יהלומים מצריכה מומחיות השמורה ליהלומנים מוסמכים, טוב להכיר את תכונות היהלום וציוני האיכות בכל אחת מהן, כדי

יום הולדת לאישה

יום הולדת לאישה נהדרת

חיפשת רעיונות למתנת יום הולדת לאישה נהדרת? רכישת תכשיט יוקרתי כמתנת יום הולדת לאישה היקרה לליבך, יכולה לשמח אותה מאוד. תכשיט ליום הולדת הוא דרך נפלאה לגרום למישהי להרגיש אהובה ומוערכת, בין אם מדובר על בת זוג רומנטית, על אמא, על אחות או חברה טובה.

מקומות להצעת נישואין

מקומות להצעת נישואין

הצעת נישואין היא אירוע של פעם בחיים (אצל רובנו, לפחות) ולכן אנחנו משקיעים מחשבה רבה בהפיכת הרגע הזה לרגע גדול מהחיים. אז לרגל המאורע המרגש והחד פעמי הזה, רקחנו עבורכם מדריך עם רעיונות למקומות להצעת נישואין, שיאפשרו לכם להגשים עם החצי השני שלכם את החלומות

כמה עולה טבעת אירוסין

כמה עולה טבעת אירוסין

אומרים שלאהבת אמת אין מחיר, אבל בינינו – טבעת אירוסין יכולה לעלות לא מעט כסף.בבחירת טבעת אירוסין תמיד עולה השאלה: כמה עולה טבעת אירוסין ואיזה סכום נכון להשקיע ברכישה. התקציב לקניית טבעת אירוסין הוא מטבע הדברים, עניין סובייקטיבי לגמרי שתלוי לפני הכל ביכולת הכלכלית שלך,

כמה עולה שרשרת יהלומים

כמה עולה שרשרת יהלומים

ולנטיין דיי קרב ובא ואתה ודאי מחפש מתנה ייחודית, יוקרתית ומרגשת עבור בת זוגך. שרשרת יהלומים היא המתנה המושלמת ליום האהבה ולכל אירוע משמעותי בחייה של האישה שאתה אוהב. אין דבר שאומר “אני אוהב אותך” יותר מאשר שרשרת יהלום מנצנצת, וזוהי דרך מדהימה ומיוחדת להצהיר