יהלומי מעבדה תכשיטים

תכשיטים הם הרבה יותר מחפץ פרקטי שנועד לבצע עבורנו דבר מה. במובן החיצוני, הם מקשטים את הגוף ובכך מבליטים אזורי עור מסוימים, משדרגים את המראה הפיזי ומשלימים אותו.

 

במובן הפנימי, הם נועדו לנו באופן אישי, כפריט מיוחד ואינטימי בעל ערך גבוה, שהוענק לנו במתנה או שהענקנו לעצמנו. וככל שמעורבים בכך יהלומי מעבדה תכשיטים אלה הופכים למפגן אהבה, יוקרה ויופי שנועד ללוות את מי שעונד אותם למשך כל החיים.

 

יהלומי מעבדה תכשיטים

 

אם ברצונכם לחפש תכשיטים עדכניים ששובצו בהם יהלומי מעבדה, תוכלו למצוא אותם במגוון רחב של חברות ובמחירים טובים, אך לא לכולן ההכשרה וההסמכה המקצועית לעסוק בתחום. למען האמת, רק חברה המייצרת יהלומי מעבדה תכשיטים ואחריות מלאה תוכל להבטיח לכם תכשיט מקורי, עמיד ואיכותי שלא מוטל בספק. זהו תנאי חשוב בקרב כל מי שמעוניין להשקיע ברכישת תכשיט יהלומים, בייחוד אם הוא מוקדש במתנה לאדם קרוב ויקר מאוד.

 

לא קונים את מה שלא רואים

על פי סקרים חדשים שהתפרסמו, רוב האנשים בעולם מעדיפים לצרוך תכשיטים ממותגי יוקרה אמינים ופופולריים. מצד שני, לא כל אדם שמעדיף לרכוש צמיד טניס משובץ יהלומים בהחלט יוכל לבצע זאת בשל חוסר במחיר ידידותי. כתוצאה מכך, הוא יוכל לרכוש צמיד טניס מיהלומי מעבדה ובכך ליהנות ממחיר מופחת בכ-50%.

 

משתתפי הסקר שנשאלו לכך השיבו כי הם יהיו מוכנים לקנות תכשיט מקורי שכזה, בתנאי שיהיה ניתן לקבוע זאת לגביו. בנוסף, למרות עידן הרכישות האינטרנטיות, כאשר מדובר בתכשיטים יוקרתיים בשיבוץ יהלומים עדיין יעדיפו רוב האנשים לגשת למקום עצמו, לצפות בתכשיט במו עיניהם, למדוד אותו ולקבוע עובדות חשובות לגביו.

 

על פי סקר נוסף שבוצע בארה"ב, רוב הצרכנים יעדיפו לרכוש את התכשיט פיזית לעומת האונליין ובאשראי, בעיקר לרגל ימי נישואין, חתונות, אירוסין, לידה וסיום לימודים. הסיבה לכך ככל הנראה, היא כתוצאה ממקרים שבהם התכשיט נראה אחרת ממה שהוצג בתמונה או שהגודל שלו היה שונה בפועל.

 

מגוון יהלומי מעבדה תכשיטים וקולקציות – בחנות הפיזית והאונליין

שוק התכשיטים העולמי נמצא בבעיה. מצד אחד, יכולת האונליין מובילה הפחתת מחירים מבורכת והופכת תכשיטים רבים לברי השגה מבלי לצאת מהמרחב הביתי. מצד שני, כאשר מדובר בתכשיטים לעומת מוצרי צריכה אחרים, לעתים קשה מאוד להתחבר אליהם בצורה וירטואלית.

 

כאשר מדובר ביהלומים, רוב האנשים היו מעדיפים לפגוש אותם פנים אל פנים, לספוג מהם תחושה והתרשמות אישית ובכך להחליט על הכדאיות. אם תבחרו בתכשיטי היהלומים המובחרים של גרין דיימונדס,

 

תוכלו להגיע לחנות בכל יום שתבחרו, להתרשם מקולקציית התכשיטים המקצועית המשלבת יהלומי מעבדה ברמת איכות גבוהה ולהתייעץ עם צוות היהלומנים בחנות בנוגע לרמת התכשיטים והאחריות הניתנת עליהם. חנות האונליין פתוחה בפניכם 24/7 לכל רכישה ממוצרי החנות ותוכלו לרכוש ממנה גם לאחר שהתרשמתם באופן פיזי וחשבתם שוב על התכשיט הרצוי.

 

אילו תכשיטים ניתן לייצר מיהלומי מעבדה?

כל תכשיט הכולל אבני חן עובר תהליך של שיבוץ – שלב הנחת האבנים הזהיר והמדויק במקום המתאים, לפי הוראות העיצוב שנקבעו לכל פריט בפני עצמו. בשל תכונותיהם הכימיות של יהלומי המעבדה, הזהות לחלוטין לאלה של היהלומים הטבעיים, ניתן לשבץ אותם על פני כל תכשיט אפשרי. בזכות העובדה שייצור בתנאי מעבדה מסוגל להפיק יהלומים גדולים יותר מאלה שמופקים מן הטבע, תוכל להתרחש גם ענידה מלאה של היהלום עצמו כתכשיט ולא רק שיבוץ שלו.

טבעות יהלום – טבעות שיש בהן יהלום גדול ומלא ברק הופכות מיד לתכשיט המבליט את כף היד ומבקש לסמל דבר מה. טבעות היהלום נרכשות בדרך כלל לרגעים מיוחדים כמו אירוסין, חתונה, יום הולדת עגול וסמלי או כמזכרת רומנטית מאוד. הן מופיעות כשיבוץ של מספר יהלומים קטנטנים בחיתוך מושלם וליטוש אחיד, או כיהלום גדול בקראט מוצלח, שהופך ל"מוקד הכוח" של התכשיט כולו. בגרין דיימונדס – מותג תכשיטי היוקרה ליהלומי מעבדה, תוכלו למצוא טבעות יהלומים משני הסוגים וליהנות ממגוון רחב של דגמים איכותיים במחירים מעולים.

שרשראות יהלומים – אצלנו בגרין דיימונדס תוכלו ליהנות מתליוני יהלום נוצצים, יוקרתיים ובורקים בגודל מוצלח ובאיכות היהלומים הגבוהה ביותר.

צמידי טניס – צמידים בשיבוץ יהלומי מעבדה המעניקים לתכשיט מראה ייחודי וזוהר ותחושה אישית יוצאת דופן.

עגילי יהלומים – עגילים הנושאים את היהלום עצמו בתיחום צורני עדין וגדלים מוצלחים.

 

 

מאמרים וכתבות

יהלומי מעבדה

טבעת אירוסין ראשית

בטבעת זו: איך לבחור טבעת אירוסין שתגרום לה להגיד לך כן

הרגע המיוחל הגיע: החלטת שהגיע הזמן למסד את הקשר ולהינשא לבחירת ליבך, והכל מתחיל – איך לא? בטבעת אירוסין והצעת נישואין חגיגית ומרגשת. אך דבר אחד עשוי להעיב על ההתרגשות והשמחה – גם שלה וגם שלך: מה אם היא לא תאהב את טבעת היהלום שבחרת

הדמיה של תיבת טבעת אירוסין בצבע אדום ובתוכה טבעת אירוסין עם יהלום

איך מזהים יהלום סינטטי?

רכישת יהלום היא השקעה כספית גדולה שמבטאת רצון רגשי עמוק. לכן אין דבר מאכזב יותר מלגלות בוקר בהיר אחד שהיהלום שנרכש הוא לא באמת הדבר האמיתי. אינספור זיופים, חיקויים וזרקונים מתגלגלים להם שם בחוץ ומטשטשים את היכולת של העין הבלתי מקצועית להבחין בין יהלום אמיתי

שרשרת מפתח יהלומים על בובת ראווה

איפה קונים יהלום סינטטי?

טרנד יהלומי המעבדה הופך לפורה ומשגשג בשנים האחרונות וצפוי להרחיב את היקף פעילותו באופן משמעותי כבר מהשנה הקרובה. הסיבות: מדובר ביהלום זול יותר, שאיננו מזיק לסביבה ונראה בדיוק כמו כל יהלום אותנטי ממעמקי האדמה. אז איפה קונים יהלום סינטטי, מהם יתרונותיו ומה כדאי לבדוק טרם

ציור של יהלום כחול ומעליו שלושה כוכבים לבנים

איפה קונים יהלומי מעבדה?

אם הגעתם לכאן – סימן שגם אתם תוהים איפה קונים יהלומי מעבדה שאיכותם מובטחת. בעקבות פריצת הדרך הטכנולוגית המאפשרת כיום לרכוש יהלומים שמקורם בייצור בתנאי מעבדה השווים בתכונותיהם הכימיות והפיזיקליות ליהלומים הטבעיים, קמו לא מעט "מעבדות דמה" שמספקות חיקויים ללא אחריות או פיקוח על תהליך

טבעת עם יהלום כחול

יהלומי מעבדה בישראל

במבט לאחור על שנת 2019, אפשר להכריז שאין נושא מסחרי שמשך תשומת לב גבוהה כל כך כפי שזכו לה יהלומי המעבדה. מהרגע שהחל לפרוח שוק חדש ומשגשג של יהלומי מעבדה בישראל, חברות יהלומים רבות ראו בכך הזמנה לשינוי כללי המשחק והחלו לאמץ יותר את השיטה,

גבר מחזיק יד של אישה. לאישה טבעת אירוסין עם יהלום על האצבע

טבעת יהלום מעבדה

בעולם שבו מתייחסים לתכשיטים במובן של "טבעי או מזויף" חשוב להסביר מהי בדיוק טבעת יהלום מעבדה ומדוע היא מכילה יהלום מקורי, למרות שהשם שלה עשוי לערער על האמינות של האבן. טבעת יהלום מעבדה היא חלק מפריצת הדרך הטכנולוגית שעובר עולם התכשיטים ומוצרי היוקרה בשנים האחרונות

במרחק לחיצה ממכם

רוצים לשוחח עם נציג ? השאירו פרטים