יהלומים למכירה

יהלומים למכירה הם מושא השאיפות של הרבה מאד אנשים. היהלום היפה, השקוף, שמחזיר אור בצורה יפיפייה וכמעט בלתי מוסברת וכמובן היותו החומר הכי קשה בטבע – כל אלה הם תכונות של היהלום שהופכים אותו למבוקש כל כך.

יהלומים למכירה – כל סוגי היהלומים שניתן לרכוש

סרטים הוליוודיים הופקו על היהלומים מכל מיני נקודות מבט מגוונות ומרתקות ועצם המחיר הגבוה שלהם הופך אותם לכאלה שמצד אחד הם לא באמת ברי השגה עבור הרבה מאד אנשים אבל מצד שני – יש את אלה שייוותרו על הרבה דברים בחיים שלהם, אבל לא על האפשרות להשיג יהלום. ישנם כיום כמה וכמה סוגים, גדלים וצורות של יהלומים וכל מי שמעוניין באיזושהי דרך ללמוד, להבין או לרכוש בסופו של דבר יהלום צריך לדעת וללמוד לא מעט חומר ותוכן. רק בדרך זו אפשר יהיה לקבל את ההחלטה הנכונה האם לקנות את היהלום ואם כן – איזה הכי כדאי. מדינת ישראל נחשבת למעצמה רצינית ונחשבת בעולם התכשיטים והבורסה, המשרדים והחנויות שבלב רמת גן תמיד מלאים לקוחות ויש בהם תנועה בלתי פוסקת. אנשי עסקים ויהלומנים מכל רחבי העולם מגיעים לכאן על מנת לקבל חוות דעת מקצועיות, למכור ולקנות יהלומים וכמובן להתעדכן בחידושים וההתפתחויות האחרונים בתחום.

עולם היהלומים מלא בתוכן ועשיר מאד במה שיש לדעת אודות היהלומים, הסוגים וההבדלים ביניהם ומי שלא בקיא בתחום תמיד מוזמן לצלול פנימה ולהתרשם מידע העשיר והמרתק שיש לעולם הזה להציע לו. המשימה הגדולה ביותר שעומדת כיום בפני אנשי המדע היא להעמיק ולחזק את הייצור של יהלומי מעבדה שיש בהם יתרונות רבים ויש הרבה לאן להתקדם.

יהלומים למכירה

סוגי יהלומים למכירה:

יהלומים טבעיים

אלה היהלומים המיוצרים באופן מסורתי וטבעי, בעומק של כמעט 250 ק”מ בבטן האדמה. הייצור שלהם יקר במיוחד מפני שהוא מסובך ומאד מאד מורכב. שטחי הכרייה בכל רחבי העולם מצטמצמים ומתמעטים ובקרוב בעצם יחדלו מלהתקיים. לאחר החציבה המורכבת יש לשנע את החומר ואת היהלומים אל בתי המלאכה, שם הם מאובחנים לעומק ומבוצעים בהם את חיתוך וליטוש היהלומים שהופכים אותם לאיך שהם נראים בסופו של דבר. יש חשיבות לכל מילימטר ביהלום וגם היהלום הקטנים ביותר מקבלים יחס מיוחד ועדין על מנת להביא את המראה שלהם ואותם עצמם לכדי שלמות ולא פחות מזה. בתהליך הייצור הטבעי של היהלומים יש לא מעט חסרונות. בכל מקום שבו כורים ומייצרים יהלומים – יש חיכוכים, יש מלחמות ויש גם לא מעט הרג. במדינות רבות באפריקה, באזורים שאין בהם שלטונות חוק מסודרים ערך היהלום עולה בהרבה על ערכם של חיי אדם והרבה פעמים אנשים נהרגים ונפגעים על קדושת היהלום.

יהלומים שמיוצרים במעבדה מדעית

יהלומים אלה הם הניצחון הגדול של מדע והם גם התשובה אולטימטיבית והטובה ביותר ליהלומי הדמים המיוצרים באופן טבעי. בזכות שיטות ייצור שכבר הונחלו והוכחו כמוצלחות ויעילות מאד – אפשר לייצר יהלומים במעבדה בתנאים מבוקרים והתוצאות לא פחות ממעולות. היהלומים יפים, מרהיבים ומחזירי אור בדיוק כמו אלה שנחצבים מבטן האדמה אך מכיוון שחומר הגלם שהם עשויים ממנו זול וזמין יותר – כך גם המחירים שלהם נמוכים בהרבה מאלה של היהלומים הטבעיים. עם כל כך הרבה יתרונות באמת שאי אפשר להתווכח. כיום אפשר בזכות שיטות הייצור להשיג יהלומים גדולים ביותר במחירים נמוכים הרבה יותר ובאופן כללי אפשר לומר שהמחירים של יהלומי המעבדה נמוכים ביותר ממחצית המחירים של היהלומים הטבעיים. גם בארץ כבר אפשר להשיג את יהלומי המעבדה ואם כל אדם יתמוך בהפסקת המלחמות וההרג – הרי שיש לו חלופה מצוינת בבואו לרכוש לעצמו יהלום.

יהלומים משודרגים

מדובר ביהלומים טבעיים או מלאכותיים שלמרות כל ההקפדה על הייצור שלהם – ייתכן ועדיין יש בהן פגמים. על מנת להעלים את הפגמים האלה צריך לבצע פעולות שונות שמטרתן להשיג רמת ניקיון יהלום גבוהה יותר וכמובן איכות יהלום גבוהה הרבה יותר. פגמים אלה יכולים לנבוע בשל כתמי גרפיט שנותרו בלב היהלום לאחר הייצור שלו, צורת יהלום שונה שצמודה ליהלום אחר (כלומר נדמה כאילו שני יהלומים נצמדו האחד לשני ובשל צורות שונות שלליטוש וחיתוך הם נראים מאד שונה זה מזה), שקעים שונים על פני השטח של היהלום ועוד. כיום ישנן כמה וכמה שיטות שמוכרות על מנת להתמודד עם הפגמים האלה ולהרחיק את הלכלוך. יחד עם זאת, ברגע שמבצעים ביהלום פעולות של שדרוג או ניקוי יהלום – הערך שלו יורד. מי שלא בקיא בעולם היהלומים למכירה לא בהכרח יידע או יראה את אותם פגמים לכן מדובר ביהלומים שהמחירים שלהם עשויים להיות נוחים ומשתלמים והפגם לא ייראה לעין, כך שכדאי מאד לנסות להשיג כאלה כאשר מחליטים לרכוש יהלום.

יהלומים למכירה בצורות

הצורה של היהלום מתגבשת בעת פעולות החיתוך והליטוש שלו. ברוב המקרים הצורה תוחלט עוד בטאם תתחיל העבודה, זאת על פי המאפיינים של גוש חומר הגלם. הצורות הכלליות הן ריבוע, לב, טיפה, או אליפסה ובתוך כל קבוצה של צורה ישנן קבוצות נוספות הנבדלות זו מזה בעיצוב שטח הפנים, בקצוות של היהלום ובסוג העבודה הנדרשת. חשוב מאד לדעת שגם היהלומים הטבעיים וגם אלה שמיוצרים במעבדה נבחנים על פי אותם קריטריונים ולכן אופן העבודה והצורות של שני סוגים אלה תהיינה זהות. כאשר אדם מסוים יתלבט בין יהלום לב זה או אחר, ייתכן מאד ואחד מהם יהיה טבעי והשני שיוצר במעבדה אך במראה העין האנושית אי אפשר יהיה להבדיל ביניהם. ישנן גם צורות יהלומים שנקראות על שם מי שייצר אותן לראשונה או על שם האדם שבבעלותו נמצאים המחצבה או שטח הכרייה שבהם נחצב היהלום.

יהלומים צבעוניים

למרות שהם נדירים – ישנם יהלומים בשלל צבעי הקשת. כאשר מדובר על יהלומים טבעיים – הם נדירים מאד בשל הסיכוי הקטן כל כך לחצוב אותם כך, עם הצבע שלהם מבטן האדמה. הצבע גם יהיה גורם מכריע בקביעת המחיר של היהלום, שלבטח יהיה גבוה יותר מאשר היה אותו יהלום שקוף וללא צבע. כאשר מדובר על הייצור במעבדה הרי שהשמיים הם הגבול ואפשר מראש לתכנן את הצבע הסופי שבו יתקבל היהלום. זה כמובן עוד אחד מהיתרונות העומדים לזכות הייצור המלאכותי של היהלומים, שאפשר יהיה לבחור את הצבע הרפוי ואפילו לכוון לגוון ספציפי אחד. בייצור במעבדה הערך של היהלום הצבעוני יישמר ואפשר יהיה להעשיר את עולם היהלומים הצבעוניים בזכות שיטות הייצור המתוחכמות והמתקדמות.

איך בוחרים יהלומים למכירה?

יש הרבה מה לחשוב, לדעת, לשקול ולקחת בחשבון כאשר מחליטים לעשות את הצעד של בחירת יהלום מתוך היהלומים למכירה. יחד עם זאת – אם מחליטים לרכוש יהלום שמיוצר במעבדה – אין ספק שיהיה זה צעד נוסף לחיזוק עולם יהלומי המעבדה וצעד חשוב בהפסקת המלחמות והתופעות השליליות שמתלוות כבר שנים רבות לתחום של ייצור יהלומים באופן טבעי. חשוב לקבל ייעוץ מאנשי מקצוע שבקיאים בתחום וסומכים על דעתם וכך אט אט האפשרויות יצטמצמו עד שייבחר היהלום המתאים ביותר לצרכים ולמטרות.

מאמרים וכתבות

יהלומי מעבדה

הצעת נישואין ראשית

10 הצעות להצעות נישואין מקוריות במיוחד

הצעת נישואין היא אחד הרגעים המכוננים במערכת היחסים של כל זוג, ובשאיפה – מדובר בחוויה של פעם בחיים. לכן חשוב להשקיע בתכנון ההצעה, כדי שגם אתה וגם זוגתך תזכרו את הרגע הזה לתמיד בתור החוויה הכי מרגשת, מפעימה ומקורית – משהו שתרצו לספר עליו לנכדים

עגילים ללא חורים – סוגים ומידע שצריך לדעת

ישנם סוגים רבים של עגילים ללא חורים, כמו גם סיבות רבות ושונות לענוד אותם. הסיבה העיקרית לרוב? הרצון להימנע מניקוב חורים כואבים וקבועים בתנוך האוזן. אבל זו לא הסיבה היחידה. יש נשים רבות אשר מעוניינות ברב גוניות שעגילים ללא חור מציעים, אולי את רוצה להיות

אביא לך אבנים מהירח: רעיונות למתנה יוקרתית לאישה

מחפש רעיונות למתנה יוקרתית לאישה? הגעת למקום הנכון! במאמר שלפניך ריכזנו עבורך את כל המתנות הטובות ביותר עבור האישה שלך. בין אם מדובר במתנה ליום נישואין, מתנת יום הולדת מיוחדת, מתנה לחג או סתם כי מתחשק לך לפנק אותה, חשוב להפתיע אותה במתנה זוהרת שאומרת

הצעת נישואין ראשית

הצעה שאי אפשר לסרב לה: 8 רעיונות מקוריים להצעת נישואין בלתי נשכחת

הצעת הנישואין שלך לאחת שלך, היא אחד הרגעים הגדולים והמשמעותיים בחייכם הזוגיים. מיוחד ככל שיהיה הרגע הזה לכשעצמו, יש להניח שתרצה להשקיע בתכנונו כדי להבטיח שההצעה שלך תהיה מושקעת, מרשימה ובלתי נשכחת. במדריך שלפניך תוכל למצוא 8 רעיונות להצעות נישואין שלא ניתן לעמוד בפניהן. אתה

עגילי יהלומים

אני רואה לך באוזניים: סוגי העגילים השונים ומה אומר עליך הסוג הנבחר

כשמדובר בתכשיטים, תמיד כיף להתנסות במראה שונה ולשנות את הסגנון שלך על פי מצב הרוח שלך, בחירת הבגדים שלך או קוד הלבוש של האירוע בו את לוקחת חלק. רוב הנשים יודעות ששום בגד לא ממש שלם ללא תוספת של עגילים. בין אם את טיפוס של

צמיד יהלומים ראשית

איך לבחור צמיד טניס שהיא תאהב במיוחד

מתקשה לבחור מתנה עבור בחירת ליבך? צמיד טניס משובץ יהלומים הוא הפתרון המושלם לדילמה שלך! צמידי טניס משובצי יהלומים הם תכשיטים יפהפיים ויוקרתיים במיוחד, אשר ניתנים לעיתים קרובות כמתנת יום הולדת, מתנה חגיגית לחג, מתנה רומנטית לבת זוג או לרגל אירועים מיוחדים שמהווים ציון דרך

אישה מחזיקה יהלום ומופתעת מהמבצע
מבצע מטורף
לקראת החגים

במרחק לחיצה ממכם

רוצים לשוחח עם נציג ? השאירו פרטים