יהלומים למכירה

יהלומים הם מושא השאיפות של הרבה מאד אנשים. היהלום היפה, השקוף, שמחזיר אור בצורה יפיפייה וכמעט בלתי מוסברת וכמובן היותו החומר הכי קשה בטבע – כל אלה הם תכונות של היהלום שהופכים אותו למבוקש כל כך.

יהלומים למכירה – כל סוגי היהלומים שניתן לרכוש

סרטים הוליוודיים הופקו על היהלומים מכל מיני נקודות מבט מגוונות ומרתקות ועצם המחיר הגבוה שלהם הופך אותם לכאלה שמצד אחד הם לא באמת ברי השגה עבור הרבה מאד אנשים אבל מצד שני – יש את אלה שייוותרו על הרבה דברים בחיים שלהם, אבל לא על האפשרות להשיג יהלום. ישנם כיום כמה וכמה סוגים, גדלים וצורות של יהלומים וכל מי שמעוניין באיזושהי דרך ללמוד, להבין או לרכוש בסופו של דבר יהלום צריך לדעת וללמוד לא מעט חומר ותוכן. רק בדרך זו אפשר יהיה לקבל את ההחלטה הנכונה האם לקנות את היהלום ואם כן – איזה הכי כדאי. מדינת ישראל נחשבת למעצמה רצינית ונחשבת בעולם התכשיטים והבורסה, המשרדים והחנויות שבלב רמת גן תמיד מלאים לקוחות ויש בהם תנועה בלתי פוסקת. אנשי עסקים ויהלומנים מכל רחבי העולם מגיעים לכאן על מנת לקבל חוות דעת מקצועיות, למכור ולקנות יהלומים וכמובן להתעדכן בחידושים וההתפתחויות האחרונים בתחום.

עולם היהלומים מלא בתוכן ועשיר מאד במה שיש לדעת אודות היהלומים, הסוגים וההבדלים ביניהם ומי שלא בקיא בתחום תמיד מוזמן לצלול פנימה ולהתרשם מידע העשיר והמרתק שיש לעולם הזה להציע לו. המשימה הגדולה ביותר שעומדת כיום בפני אנשי המדע היא להעמיק ולחזק את הייצור של יהלומי מעבדה שיש בהם יתרונות רבים ויש הרבה לאן להתקדם.

יהלומים למכירה

סוגי היהלומים למכירה:

יהלומים טבעיים

אלה היהלומים המיוצרים באופן מסורתי וטבעי, בעומק של כמעט 250 ק"מ בבטן האדמה. הייצור שלהם יקר במיוחד מפני שהוא מסובך ומאד מאד מורכב. שטחי הכרייה בכל רחבי העולם מצטמצמים ומתמעטים ובקרוב בעצם יחדלו מלהתקיים. לאחר החציבה המורכבת יש לשנע את החומר ואת היהלומים אל בתי המלאכה, שם הם מאובחנים לעומק ומבוצעים בהם את חיתוך וליטוש היהלומים שהופכים אותם לאיך שהם נראים בסופו של דבר. יש חשיבות לכל מילימטר ביהלום וגם היהלום הקטנים ביותר מקבלים יחס מיוחד ועדין על מנת להביא את המראה שלהם ואותם עצמם לכדי שלמות ולא פחות מזה. בתהליך הייצור הטבעי של היהלומים יש לא מעט חסרונות. בכל מקום שבו כורים ומייצרים יהלומים – יש חיכוכים, יש מלחמות ויש גם לא מעט הרג. במדינות רבות באפריקה, באזורים שאין בהם שלטונות חוק מסודרים ערך היהלום עולה בהרבה על ערכם של חיי אדם והרבה פעמים אנשים נהרגים ונפגעים על קדושת היהלום.

יהלומים שמיוצרים במעבדה מדעית

יהלומים אלה הם הניצחון הגדול של מדע והם גם התשובה אולטימטיבית והטובה ביותר ליהלומי הדמים המיוצרים באופן טבעי. בזכות שיטות ייצור שכבר הונחלו והוכחו כמוצלחות ויעילות מאד – אפשר לייצר יהלומים במעבדה בתנאים מבוקרים והתוצאות לא פחות ממעולות. היהלומים יפים, מרהיבים ומחזירי אור בדיוק כמו אלה שנחצבים מבטן האדמה אך מכיוון שחומר הגלם שהם עשויים ממנו זול וזמין יותר – כך גם המחירים שלהם נמוכים בהרבה מאלה של היהלומים הטבעיים. עם כל כך הרבה יתרונות באמת שאי אפשר להתווכח. כיום אפשר בזכות שיטות הייצור להשיג יהלומים גדולים ביותר במחירים נמוכים הרבה יותר ובאופן כללי אפשר לומר שהמחירים של יהלומי המעבדה נמוכים ביותר ממחצית המחירים של היהלומים הטבעיים. גם בארץ כבר אפשר להשיג את יהלומי המעבדה ואם כל אדם יתמוך בהפסקת המלחמות וההרג – הרי שיש לו חלופה מצוינת בבואו לרכוש לעצמו יהלום.

יהלומים משודרגים

מדובר ביהלומים טבעיים או מלאכותיים שלמרות כל ההקפדה על הייצור שלהם – ייתכן ועדיין יש בהן פגמים. על מנת להעלים את הפגמים האלה צריך לבצע פעולות שונות שמטרתן להשיג רמת ניקיון יהלום גבוהה יותר וכמובן איכות יהלום גבוהה הרבה יותר. פגמים אלה יכולים לנבוע בשל כתמי גרפיט שנותרו בלב היהלום לאחר הייצור שלו, צורת יהלום שונה שצמודה ליהלום אחר (כלומר נדמה כאילו שני יהלומים נצמדו האחד לשני ובשל צורות שונות שלליטוש וחיתוך הם נראים מאד שונה זה מזה), שקעים שונים על פני השטח של היהלום ועוד. כיום ישנן כמה וכמה שיטות שמוכרות על מנת להתמודד עם הפגמים האלה ולהרחיק את הלכלוך. יחד עם זאת, ברגע שמבצעים ביהלום פעולות של שדרוג או ניקוי יהלום – הערך שלו יורד. מי שלא בקיא בעולם היהלומים למכירה לא בהכרח יידע או יראה את אותם פגמים לכן מדובר ביהלומים שהמחירים שלהם עשויים להיות נוחים ומשתלמים והפגם לא ייראה לעין, כך שכדאי מאד לנסות להשיג כאלה כאשר מחליטים לרכוש יהלום.

יהלומים למכירה בצורות

הצורה של היהלום מתגבשת בעת פעולות החיתוך והליטוש שלו. ברוב המקרים הצורה תוחלט עוד בטאם תתחיל העבודה, זאת על פי המאפיינים של גוש חומר הגלם. הצורות הכלליות הן ריבוע, לב, טיפה, או אליפסה ובתוך כל קבוצה של צורה ישנן קבוצות נוספות הנבדלות זו מזה בעיצוב שטח הפנים, בקצוות של היהלום ובסוג העבודה הנדרשת. חשוב מאד לדעת שגם היהלומים הטבעיים וגם אלה שמיוצרים במעבדה נבחנים על פי אותם קריטריונים ולכן אופן העבודה והצורות של שני סוגים אלה תהיינה זהות. כאשר אדם מסוים יתלבט בין יהלום לב זה או אחר, ייתכן מאד ואחד מהם יהיה טבעי והשני שיוצר במעבדה אך במראה העין האנושית אי אפשר יהיה להבדיל ביניהם. ישנן גם צורות יהלומים שנקראות על שם מי שייצר אותן לראשונה או על שם האדם שבבעלותו נמצאים המחצבה או שטח הכרייה שבהם נחצב היהלום.

יהלומים צבעוניים

למרות שהם נדירים – ישנם יהלומים בשלל צבעי הקשת. כאשר מדובר על יהלומים טבעיים – הם נדירים מאד בשל הסיכוי הקטן כל כך לחצוב אותם כך, עם הצבע שלהם מבטן האדמה. הצבע גם יהיה גורם מכריע בקביעת המחיר של היהלום, שלבטח יהיה גבוה יותר מאשר היה אותו יהלום שקוף וללא צבע. כאשר מדובר על הייצור במעבדה הרי שהשמיים הם הגבול ואפשר מראש לתכנן את הצבע הסופי שבו יתקבל היהלום. זה כמובן עוד אחד מהיתרונות העומדים לזכות הייצור המלאכותי של היהלומים, שאפשר יהיה לבחור את הצבע הרפוי ואפילו לכוון לגוון ספציפי אחד. בייצור במעבדה הערך של היהלום הצבעוני יישמר ואפשר יהיה להעשיר את עולם היהלומים הצבעוניים בזכות שיטות הייצור המתוחכמות והמתקדמות.

איך בוחרים יהלומים למכירה?

יש הרבה מה לחשוב, לדעת, לשקול ולקחת בחשבון כאשר מחליטים לעשות את הצעד של בחירת יהלום מתוך היהלומים למכירה. יחד עם זאת – אם מחליטים לרכוש יהלום שמיוצר במעבדה – אין ספק שיהיה זה צעד נוסף לחיזוק עולם יהלומי המעבדה וצעד חשוב בהפסקת המלחמות והתופעות השליליות שמתלוות כבר שנים רבות לתחום של ייצור יהלומים באופן טבעי. חשוב לקבל ייעוץ מאנשי מקצוע שבקיאים בתחום וסומכים על דעתם וכך אט אט האפשרויות יצטמצמו עד שייבחר היהלום המתאים ביותר לצרכים ולמטרות.

מאמרים וכתבות

יהלומי מעבדה

איך לבחור טבעת יהלום ראשית

איך לבחור טבעת יהלום שתתאים לך

טבעת יהלום היא תכשיט המעטר ומוסיף חיות ונפח למראה שלך. טבעות יהלומים יש בשפע סוגים, צורות וצבעים. במאמר זה נדבר על סוגי טבעות וסוגי אירועים אשר יעזרו לך להתמקד ולהבין איך לבחור טבעת יהלום שתתאים לך. ספרי לי על טבעותייך ואומר לך מי את טבעות

איך נקבע המחיר של טבעת יהלום

מחירי טבעות היהלומים משתנים מטבעת לטבעת, אין סדר גודל קבוע של מחירים שאפשר לציין אותו, היות והן שונות אחת מהשניה במגוון פרמטרים. חנויות טבעות היהלומים מחזיקות באוסף גדול מאוד של טבעות העשויות ממתכות שונות ומשובצות יהלומים בגדלים שונים, בצבעים שונים, בדרגות ניקיון שונות ועוד. במאמר

כמה עולה טבעת יהלומים ראשית

כמה עולה טבעת יהלומים

חלומן של רוב הנשים הוא להתעטר בטבעת יהלום, טבעת שתקרין יוקרה ופאר ותנצנץ מכל זווית. העניין היחיד שמפריד בינן לבין הטבעת המיוחלת, הוא בדרך כלל עלות. במאמר זה נדבר על כמה עולה טבעת יהלומים ונבין את ההבדלים בין סוגי הטבעות. יהלומים – מה זה בכלל?

יהלום מעבדה מחיר

יהלום מעבדה מחיר

יהלום מעבדה מחיר: מי מאיתנו לא מאוהב ביהלומים? אמנם יהלומים נחשבים לאבנים היוקרתיות הקרובות ביותר לליבן של נשים, אך לא מעט גברים מתקשטים בעגילים, צמידים ושרשראות יהלום כולל סלבריטיז ומפורסמים שמעניקים לקהל הגברי הזדמנות מעולה לענוד את אחד ממשאבי הטבע הנפלאים בעולם.   ועם זאת

Green Diamonds בחדשות ערוץ 12

יהלומי מעבדה ערוץ 12

יהלומי מעבדה הינם יהלומים שנוצרו בתהליך יותר מפוקח ואקולוגי, היהלום שמקבלים בסוף תהליך הייצור הוא יהלום אשר מאושר על פי לשכת המסחר האמריקאי כיהלום לכל דבר ועניין. ישנם יתרונות רבים כיום כאשר אנחנו מדברים על ייצור ושימוש ביהלומי מעבדה כתכשיט העיקרי כמתנה מקורית לאישה. בנוסף

טבעת אירוסין בכספת

האם טבעת אירוסין באמת תהיה בטוחה בתוך כספת?

טבעת אירוסין היא התכשיט היחיד שקשור בחתונה שיכול להיות משובץ ביהלום או באבן חן. במידה והזוג מתחתן על פי כללי ההלכה היהודית הרי שהטבעת שאיתה מקדשים את הכלה מתחת לחופה לא יכולה להיות משובצת ביהלום או מעוטרת בחריטה ולכן אם חשוב שבכל זאת יהלום נוצץ

במרחק לחיצה ממכם

רוצים לשוחח עם נציג ? השאירו פרטים