טבעות אירוסין קלאסיות

ישנם כיום סגנונות רבים ושונים של טבעות אירוסין. מטבעות אירוסין פשוטות ועד טבעות אירוסין מעוצבות. השאלה מה לחפש בטבעת אירוסין יכולה לפעמים להשאיר אתכם המומים.
ברכישה של טבעת אירוסין חשוב קודם כל לנסות ולהבין איזה סגנון של טבעת אירוסין הכי קולע לטעם של בת זוגך, לפני שתשלים את אחת הרכישות החשובות בחייך. אם אינך בטוח איפה להתחיל בחיפוש אחר טבעת האירוסין המושלמת עבור אהובתך, שווה לך לשקול סגנון טבעת אירוסין קלאסי.לפעמים יש כל כך הרבה אפשרויות, שהכי כדאי ללכת על טבעת אירוסין בסגנון מסורתי. עם טבעות אירוסין קלאסיות באמת שלא תוכל לטעות! העיצוב האל זמני יבטיח כי טבעת היהלום שבחרתך עבור זוגתך תישאר מסנוורת וזוהרת לנצח.

מה היתרונות של טבעת יהלום קלאסית?

כשמדובר על טבעות משובצות יהלומים, לטבעות אירוסין קלאסיות יש הרבה תכונות ויתרונות מעולים. בשל האלגנטיות הנצחית של טבעות אירוסין קלאסיות, כל הדורות יכולים להעריך את העיצוב שלהן והן ישארו אופנתיות תמיד. טבעת אירוסין קלאסית היא התמהיל המושלם בין תכשיט טרנדי לתכשיט פשוט שיהיה אהוב על כולם. עם סגנון קלאסי, תוכלו להוקיר את טבעת האירוסין שלכם לשנים הבאות. מכיוון שהגיל אינו יודע גבולות בעיצובים קלאסיים, טבעת אירוסין קלאסית היא טבעת שתוכלו להעביר במשפחה גם לדורות הבאים. לא משנה כמה שנים עוברות, טבעת אירוסין קלאסית יכולה להיות פריט ירושה חשוב במשפחתך שתמיד יהיה לו ערך סנטימנטלי ואף כספי.
לפני שתתחיל בחיפוש שלך, מומלץ לסקור את קטלוג טבעות האירוסין הקלאסיות שלפניך, כדי שתוכל להבין אם זה סגנון שאכן מדבר אליך ואל בת זוגך המיועדת.

לא פחות חשובה היא העובדה שטבעת אירוסין קלאסית מתאימה לכל סגנון לבוש ולכל אירוע.
הסגנון הפשוט של טבעת אירוסין קלאסית מוסיף את הטאץ’ הסופי המושלם לכל בגד וכל תכשיט אחר שכלתך לעתיד תלבש, ולעולם אינו מתנגש עימם.

על טבעות אירוסין קלאסיות ועל זמניות

טבעות אירוסין מיוחדות ואקסטרווגנטיות הן פופולריות מאוד כרגע. כל דבר, החל מיהלומים בחיתוך מהודר וכלה במתכות עם חריטה אישית או ריקוע מיוחד ועד טבעות אירוסין בשילוב של אבנים צבעוניות, ניתן לרכוש אצל הרוב המכריע של התכשיטנים. עם זאת, מאחר וטבעות האירוסין הללו אינן בהכרח הבחירה הטובה ביותר לטווח הארוך. בשונה מהעיצובים המנצנצים והנועזים של טבעות אירוסין בימינו, שאולי יחלפו מן העולם בתוך שנה או שנתיים, טבעת אירוסין קלאסית תהיה באופנה לנצח. לא משנה אילו טרנדים באים והולכים, הסגנון העל זמני של טבעות אירוסין פשוטות, תמיד ישאר מושך עין ושובה לב. בקיצור, לפעמים טבעת אירוסין פשוטה היא הבחירה הכי מתוחכמת!

איזה עיצוב מאפיין טבעות אירוסין קלאסיות?

טבעות אירוסין קלאסיות כוללות קו נקי ופשוט של טבעת אירוסין מסורתית.
טבעות אירוסין מסורתיות הן לרוב טבעת אירוסין מזהב צהוב או טבעת אירוסין מזהב לבן בגימור מבריק, עם יהלום בצורה קלאסית. סגנונות יהלום רבים נכנסים לקטגוריה זו – כמו סוליטר ויהלום משולש או עגול.

האם ניתן להזמין טבעת אירוסין קלאסית בהתאמה אישית?

כמובן. באפשרותך לבחור לקבל השראה מכל טבעת אירוסין קלאסית הנמצאת בשוק טבעות האירוסין, ולבקש מתכשיטן לעצב עבור בת זוגך טבעת אירוסין שמכילה את האלמנטים העיצוביים הקלאסיים שמצאו חן בעיניך, עם תוספות או התאמות אישיות שיוספו לטבעת לפי טעמכם האישי.
במידה ויש במשפחה טבעת אירוסין קלאסית שעוברת מדור לדור ואתם מעונינים ליצור טבעת אירוסין בדמותה או להוסיף לה טאץ’ מודרני, ניתן כמובן לעשות גם את זה.

כיצד למצוא את טבעת אירוסין קלאסית שבת הזוג שלך תאהב?

קשה לדעת איזו טבעת תהיה מושלמת עבור בת הזוג המיועדת שלך גם ביום הצעת הנישואין וגם בחלוף השנים. אופנות וטרנדים הם כאמור דברים חולפים וזמניים. אבל אם סגנון קלאסי תופס את העין שלך, זה עשוי להיות בחירה נהדרת ופרקטית גם לעתיד הרחוק יותר. בחירה בטבעת אירוסין קלאסית בסגנון פשוט ומסורתי מבטיחה שלא רק שבת זוגך תאהב את מה שהיא רואה על אצבעה כיום, אלא שהטבעת תהיה נצחית ומחמיאה גם כשתזדקנו ביחד.

טיפ נוסף למציאת טבעת אירוסין בסגנון קלאסי, היא לבצע את המחקר שלך לגבי העדפותיה של בת זוגך בתכשיטים, לפני שתחליט על טבעת מסוימת. חשוב לצמצם את מבחר הטבעות לפני שאתה נכנס לעומקו של לתהליך ההחלטה.

על טבעות יהלום קלאסיות עם טאץ’ מודרני

המילה האחרונה בתחום טבעות האירוסין משובצות היהלומים, היא טבעות אירוסין מיוחדות עם יהלומי מעבדה. טרנד יהלומי המעבדה בטבעות אירוסין תפס תאוצה רבה במהלך השנים האחרונות וכמות הגברים אשר מציעים נישואין לבנות זוגם עם טבעת אירוסין משובצת ביהלום מעבדה, רק הולכת וגדלה.

אחד הדברים שמייחדים יהלום סינתטי שמיוצר במעבדה הוא העובדה שמדובר בחלופה ירוקה, סביבתית ומוסרית יותר ליהלומים טבעיים. יהלומי מעבדה הם פיתוח חדשני אשר מאפשר למעבדות לדמות את התנאים הטבעיים בהם גדלים יהלומים בטבע, מבלי לפגוע כלל במשאבים הטבעיים של כדור הארץ או באוכלוסיות נחשלות. נשים רבות שמחות לגלות כי הבחירה ביהלום בר קיימא אינה דורשת מהן להתפשר במאום על הניראות והיוקרתיות של היהלום בטבעת האירוסין שלהן.

יהלומי מעבדה למעשה מציעים מענה לא פחות נוצץ ומלא ברק מיהלומים טבעיים ולעתים אף יותר, ובעצם לא ניתן להבחין בין יהלומי מעבדה ויהלומי מכרות ללא ציוד מקצועי של גמולוגים (אפילו בזכוכית מגדלת לא ניתן להבחין בהבדל). שילוב של יהלום מעשה ידי אדם בטבעת אירוסין לא גורע במאום מן היחוד העיצובי שלה ואף מוסיף לו. כל זאת מבלי לחורר לך את הכיס.

העלות של יהלומי מעבדה היא שווה לכל נפש כך שבמקום לממן כרייה יקרה של יהלומים טבעיים, שבאה במחיר של פגיעה מיותרת בסביבה ובנפש, תוכל להשקיע יותר ברכישה של טבעת ממעצב תכשיטים מוכשר או בעיצוב אישי של טבעת אירוסין לפי טעמה של זוגתך. שווה, לא?

טבעת יהלום קלאסית – האם זה חייב להיות יקר?

הבחירה להציע נישואין לבחירת ליבך עם טבעת יהלום קלאסית אינה מחייבת אותך להשקיע סכומי כסף של אוליגרכים ומלכים או לקחת משכנתא. נהפוך הוא. כיום, ניתן להשיג טבעות אירוסין בשיבוץ יהלום בעיצוב קלאסי ועל זמני ובמחיר שווה לכל נפש. כיצד? הסוד הוא יהלומי מעבדה.
יהלום מעבדה הוא למעשה יהלום לכל דבר ועניין, רק כזה שיוצר בתנאים מבוקרים במעבדה במקום בטבע. יהלומי מעבדה הם נוצצים, מבריקים ומרשימים לא פחות מיהלומים טבעיים ולפעמים אפילו יותר, ועלותם נמוכה לעין שיעור בהשוואה ליהלום שנכרה בטבע. מבחינה גמולוגית, קשה מאוד להבחין בין יהלומים רגילים ליהלום מעבדה ויהלום כזה יראה נפלא ויוקרתי על כל טבעת אירוסין, וטבעות אירוסין קלאסיות בפרט! אין לנו כל ספק כי בת הזוג שלך לא תחוש בהבדל בין יהלום טבעי ליהלום מעבדה, אבל הארנק שלך כן. אז שווה מאוד לבחון את קטלוג טבעות האירוסין המשובצות ביהלומי המעבדה ולבחור טבעת יהלום מעבדה מושלמת מתוכו. לאחר מכן כל מה שנותר לך הוא להציע לה ולשמוע את ה”כן”.

אודי בחור נהדר, עשה מאמצים רבים כדי להכין את הטבעת שרציתי תוך פרק זמן קצר.המחירים מצוינים, היחס אישי והאווירה במקום נעימה.ממליץ בחום!
גידי צימר
גידי צימר
13:53 19 Sep 20
כבר מלא זמן ממש רציתי יהלום נקי ובמשקל של קארט אבל אפעם זה לא היה לכיסי מבחינה כלכלית עד שפגשתי את אודי שבראש ובראשונה הוא אדם מקסים נעים הליכות אמין וישר שנתן לי את השרות הטוב ביותר במחיר הטוב ביותר עם התמורה הטובה ביותר יש לי על היד יהלום פשוט חלום אז כן לפעמים חלומות מתגשמים יותר ממליצה!
שני בן ברוך
שני בן ברוך
20:07 25 Aug 20
המבחר שלהם היה ממש טוב וטווח המחירים הרגיש לי מאוד הוגן. לאחר שקראתי על יהלומי מעבדה היה לי ברור שזה מה שאבחר לבת זוגי, זה פיתוח מבורך וצריך לתמוך בכל עסק שעובד עם יהלומים כאלה. הטבעת שבחרתי לבסוף באמת יפהפיה, ופשוט כיף להסתכל עליה כשהיא על האצבע של ארוסתי :)
Maor Ohana
Maor Ohana
14:24 14 Aug 20
בן זוגי קנה לי טבעת אירוסין מאהוד, טבעת יפיפייה מיהלום מעבדה בגרין דיימונד ברמת הניקיון הגבוהה ביותר. בחרנו ביהלום מעבדה כי לא רצינו לקחת חלק בתעשייה האלימה שקיימת סביב היהלומים הטבעיים. הטבעת נקנתה במהלך הקורונה והגיעה באותו היום למרות הסגר והתנאים שהיו. לאחר הרכישה נאלצנו להקטין מעט את הטבעת ואהוד נתן לנו שירות מקצועי ואדיב והתאים את עצמו ללוחות הזמנים והאילוצים שעיצבנו. אני ממליצה בחום על השירות וכמובן שעל הטבעת המדהימה!!!!!
גילי ברוך
גילי ברוך
14:23 14 Jul 20
אודי התותח!שירות אדיב, מקצועי, אנושי וסימפתטי בקיצור מספר אחד בתחום.ממליץ בחום.
אביב סויסה
אביב סויסה
12:21 06 Jul 20
אחרי לא מעט זמן של בירורים על טבעות אירוסין, בחרתי לקנות טבעת במקום שמוכר יהלומי מעבדה מטעמי עלויות. נתקלתי באתר של גרין דיימונדס ואכן המחירים היו סבירים בהשוואה ליהלומים טבעיים (יהלומי מעבדה הם אותו הדבר בדיוק כמו יהלומים טבעיים, אפילו מבחינת ההרכב הכימי! לכן לא ראיתי סיבה להשקיע בטבעיים). החלטתי להגיע למקום ולראות את הטבעות במציאות. המגוון אמנם לא רחב אבל הסגנונות שמוצעים שם מספיקים כדי למצוא משהו שאפשר להתחבר אליו. רציתי למצוא טבעת עדינה אך מרשימה, והתלבטתי בין 2 טבעות, ואודי בעל המקום המליץ לי על אחת מהן. חזרתי הביתה כדי לחשוב עוד קצת בבית. לבסוף החלטתי באמת ללכת על מה שהוא המליץ. מרגע זה כל התקשורת היתה באמצעות מיילים והרכישה בוצעה מאתר האינטרנט בקלות יתרה. הייתי צריך שהטבעת תהיה מוכנה תוך מספר ימים, אודי הבטיח שהיא תהיה מוכנה לאיסוף בזמן שהקצבתי, וכך קרה.בחרתי להגדיל את היהלום המרכזי ל-0.6 קרט בתוספת תשלום, והטבעת יצאה מהממת, בדיוק כמו שרציתי-עדינה ומרשימה. המחיר עבור יהלום בדרגת ניקיון vs2 וצבע D סביר מאד בהשוואה ליהלום טבעי ולדעתי זה ממש משתלם!לבסוף הכי חשוב שבת הזוג ממש ממש אהבה אותה. עכשיו נשאר רק למסור אותה להקטנה והכל יהיה מושלם.צירפתי פה תמונות של הטבעת. מדובר בטבעת מסוג "אנדריאה".דרך אגב, אפשר ליצור קשר עם אודי והוא יכול לשלוח לווצאפ צילומים של הטבעות מהחנות.*עריכה: ההקטנה בוצעה בקלות ובהצלחה, היה מוכן תוך יומיים.
Yoni H
Yoni H
12:51 27 Jun 20
השירות סבלני ואדיב, המוצר ברמת גימור גבוה, הרכישה היא ירוקה מהאבן ועד לקבלה האלקטרונית.המחיר הלא ייאמן זה רק הבונוס
Neta Yokev
Neta Yokev
14:00 10 Feb 20
קניתי טבעת אירוסין מדהימה, אבן מעבדה יפיפיה ברמה הכי גבוהה! הטבעת מאוד מיוחדת ויפה בפני עצמה, ואודי עזר לי המון בהתלבטות על האבן והטבעת הנכונה...הכי חשוב - הארוסה הטריה אהבה את הטבעת בטירוף!
Vlad Keel
Vlad Keel
13:56 30 Jan 20
פשוט להגיד תודה ! מחיר הוגן שירות מעולה וטבעת אחת שקיבלה מחמאות מדהימות מכל מי שראה אותה 1.5 קארט של יופי - מומלץ בחום
Ronen Yalin
Ronen Yalin
10:44 06 Jan 20
מומלץ מאוד! אחרי המון חיפושים והתלבטויות הגעתי אל גרין דיימונדס. חווית הקנייה שלי במקום הייתה מעולה. אודי נתן שירות אדיב ומקצועי. היהליווי לאורך כל הדרך עד שהטבעת הייתה מוכנה. התוצאות מדברות בעד עצמן, יהלומים יפים ואיכותיים!
Itai Kolberg
Itai Kolberg
12:30 30 Dec 19
קניתי טבעת אירוסין, מאוד מבסוט עליה אחרי הרבה זמן שחיפשתי משהו שמתאים לי מצאתי את גרין דיימונדס חנות של יהלומי מעבדה שלפי דעתי זה הדבר הבא בתכשיטי יהלומים (אותי שכנע הצד ההומני והירוק של יצור היהלומים). באמת קיבלתי יהלום מדהים יפה כמו שהראו לי בתצוגה במחיר מעולה שבחנות רגילה הציעו לי במחירים האלו סחורה פחות טובה. אודי בעל החנות נתן שירות אדיב ומענה לכל אורך הדרך ואני באמת מבסוט על העסקה. בקיצור ממליץ בחום לקנות אצלם!!
yugin
yugin
17:12 08 Dec 19
חווית קניה, שירות ואיכות מרגע שיחת הטלפון ועד קבלת המוצר. תמיכה ומענה לכל שאלה וכמובן איכות ויופי מושלמים.תודה רבה אודי שפו עלה והצלח.
ציון בוטביקה
ציון בוטביקה
14:22 15 Aug 19
חוויה יוצאת דופן.מאוד אהבתי את היהלומים..בהחלט אשוב לקנות אצלכם.תודה רבה רב .
אריה בן שלום
אריה בן שלום
07:53 13 Aug 19
מקצוענים אמיתיים שירות סופר אדיב , ומחיר שלא פגשתי בכל החיפוש שעשיתי .. יהלום פצצה !! תודה רבה שימחתם אותנו מאוד 🙏🙏🙏
Ofer Derey
Ofer Derey
19:20 12 Aug 19
שירות מדהים. סבלנות לכל גחמה ושאלה.מוצר מוגמר מהחלום ובמחיר שווה לכל כיס. אל תחשבו פעמיים.
Shahar Kadmon
Shahar Kadmon
17:43 07 Aug 19
קניתי מהם עגילי יהלום 0.60 כל צד! האיכות פשוט ואו! והשירות שלהם אדיב ונעים ממליצה בחום!
ליאור אזולאי
ליאור אזולאי
21:13 23 Jul 19
שירות מדהים,המוצר שקיבלתי הגיע בזמן והכי חשוב נצנץ יהיה בול מה שרציתי.תודה רבה רבה.נתן קקון
Natan Kakon
Natan Kakon
07:45 02 Jul 19
יהלומים איכותיים, טובים, המחיר מאוד משתלם. מקבלים את הדבר האמיתי לכל דבר, מנצנץ, יפיפה ולא ניתן לאבחנה מול יהלום אמיתי גם בבדיקה קפדנית - ומשלמים חצי מחיר. גם התכשיט הבא לאישתי יהיה משובץ יהלום מעבדה, בדוק! :)גל והמוכרנית ששכחתי את שמה תודה רבה על השירות, העזרה בבחירה וההמלצות :)
ירון זיגי פרזי קוסם לימי הולדת ואמן חושים וטלפתיה
ירון זיגי פרזי קוסם לימי הולדת ואמן חושים וטלפתיה
09:31 30 Apr 19
אתר מרשים מאוד, רואים שמדובר באנשים רציניים, הזמנתי טבעת יהלום זהב לבן 0.51 קראט בפחות מ2300 שקל.
Eran Shani
Eran Shani
13:37 22 Apr 19

במרחק לחיצה ממכם

רוצים לשוחח עם נציג ? השאירו פרטים