טבעות אירוסין סוליטר

אומרים כי יום החתונה הוא אחד הימים החשובים ביותר בחייו של האדם. השניים קושרים את הקשר, ומבטיחים אחד לשני לתמוך זה בזו בימים הטובים כמו גם בזמנים הקשים שעשויים להגיע. הם מאוהבים ומוכנים להתמודד עם העולם. עם זאת, יש עוד רגע חשוב לפני שכל זה יכול להתרחש והוא הצעת הנישואין. ללא ‘כן’ נחרץ מבת זוגך, עתידכם המשותף אינו מובטח. לכן, בכדי להפוך את הרגע למושלם ככל האפשר, תצטרך לעשות מאמץ רציני ולחפש את טבעת היהלומים המושלמת שתסנוור את אהובתך בזמן שאתה מציג לה את השאלה הגדולה.

כשאתה עושה את הצעד הראשון בחיפוש אחר טבעת אירוסין מושלמת, קל להרגיש מוצף.
יש מגוון רחב של סגנונות, צבעים, גזרות, עיצובים ומתכות לבחירה ובסופו של דבר, מה לך ולכל זה? המטרה היחידה שלך היא לסחוף את כלתך לעתיד מעל רגליה.

מתלבט איזו טבעת תגרום לה להשיב לך בחיוב? במאמר שלפניך נסקור את האופציה הקלאסית והאלגנטית שנשארת תמיד אופנתית – טבעת אירוסין עם יהלום סוליטר. מה זה סוליטר, מה מיוחד בטבעות סוליטר והיכן משיגים אותן? המשך לקרוא ותגלה.

מה חשוב לדעת כשמחפשים אחר טבעת היהלומים המושלמת?

רכישת טבעת אירוסין היא עסקה משמעותית. זה לא סתם תכשיט עבור אשתך לעתיד.
זו אינה טבעת שהיא הולכת ללבוש רק לעתים נדירות. לא, בת זוגך תבלה את שארית חייה כשהיא עונדת על אצבעה את טבעת היהלום שבחרת עבורה. טבעת אירוסין כידוע לכל, היא יותר מעוד טבעת שגרתית. מדובר בראש ובראשונה בסמל של אהבה ומחויבות. לכן, לא שאנחנו רוצים חלילה להפעיל לחץ מיותר על זה שקונה את הטבעת, אבל לדעת מה בת הזוג שלך אוהבת בהחלט עוזר.
טיפ נהדר נוסף הוא ללמוד את כל מה שיש לדעת על חיתוכי יהלומים, עיצובים, צבעים ואיכות שונים ולהתאים את כל זה לאישיות של בחירת ליבכם.

מה זו טבעת אירוסין סוליטר?

המונח סוליטייר מתייחס ליהלום בודד המונח בכתר הטבעת. בטבעת סוליטר אין יהלומים או אבני חן אחרים המקיפים את היהלום המרכזי. זהו עיצוב פשוט אך חינני וקלאסי, שהוא גם בחירה בטוחה עבור גברים חסרי מושג, המתקשים להחליט על הסגנון המושלם לטבעת אירוסין עבור בחירת ליבם.

יהלומי סוליטר – פנים רבות להם

לא משנה מה גודל היהלום, הוא תמיד מתחיל כאבן מחוספסת ולא אחידה. הוא מטופל על ידי חותכי יהלומים מקצועיים, המעצבים אותו לעיצובים ספציפיים. יהלום הסוליטייר בטבעות אירוסין סוליטר מגיע בצורות וגדלים שונים. חלק מהעיצובים הללו הם:

  • יהלום עגול (ROUNDׂ) – יהלום עגול מבריק חתוך
  • יהלום פרינסס (PRINCESS) – יהלום חתוך מרובע
  • יהלום אמרלד (EMERALD) – יהלום בחיתוך מלבני
  • יהלום אובל (OVALׂ) – דומה לסוליטר עגול מבריק אך מעט מוארך בצורה אובלית.
  • יהלום קושיין (CUSHION) – שילוב בין חיתוך עתיק ועמוק לבין חיתוך אובל המודרני.
  • יהלום טיפה (PEARׂ) – שילוב של הצורות מרקיזה ואובל.
  • יהלום מרקיזה (MARQUISE) – יהלום בצורת סירה עם קצוות מחודדים
  • יהלום לב (HEART) – החיתוך הכי רומנטי בצורת לב.
  • יהלום רדיאנט (RADIANTׂ) –  יהלום בצורת קובייה עם פינות חתוכות.

למה לבחור דווקא בטבעת אירוסין סוליטר עבור בת זוגך?

טבעת אירוסין עם יהלום סוליטר היא סמל אייקוני ועל זמני למחויבות.
יהלומי סוליטייר ידועים ככאלו שנראים מסנוורים בפשטותם וביופיים המדהים על כל אצבע שעונדת טבעת אירוסין סוליטר. יהלום סוליטר אינו משאיר מקום לספק כי האישה שעונדת את טבעת הסוליטר מתכננת בגאווה את עתידה המובטח עם אהבת חייה.

טבעות אירוסין סוליטייר ממשיכות להיות הבחירה הפופולרית ביותר לטבעות אירוסין ברחבי העולם, ולא במקרה. הן מושלמות עבור נשים שמעריכות סגנון קלאסי מאופק, אך עדיין רוצות להצהיר בגאווה על אירוסיהן ואהבתן לבני זוגן.

טבעת יהלום סוליטייר היא גם בחירה מצוינת עבור גברים שלא ממש בטוחים איזה סגנון טבעת אירוסין לקנות לאשה שהם אוהבים. במידה ואינך בטוח האם אשתך לעתיד תרצה טבעת עם יותר מיהלום אחד, דע שנשים תמיד יכולות לבחור מאוחר יותר לשדרג את טבעת האירוסין שלהן על ידי הוספה של אבני חן או יהלומי צד. לכן אתה יכול ללכת על האפשרות הבטוחה של טבעת אירוסין סוליטר ולהסיר דאגה מליבך. כשמדובר בטבעות אירוסין, עבור רוב הנשים, פחות זה בדרך כלל יותר, ולהוסיף תמיד אפשר!

טבעת אירוסין סוליטר – היהלום שבכתר

טבעת אירוסין סוליטר הופכת את היהלום שבמרכזה לכוכב המופע. לפיכך אתה צריך להקדיש זמן ראוי לבחירה של סוג היהלום שאתה רוצה לשבץ בטבעת. כל זאת כדי שטבעת האירוסין תהיה הכי מרהיבה שאפשר.

עם טבעת אירוסין סוליטר, עליכם להקדיש זמן לשקול את סוג היהלום הרצוי לכם בנוסף לבחירת סוג המתכת והסגנון של הטבעת עצמה. אנשים רבים קונים קודם כל את היהלום ואז מוצאים את הטבעת המתאימה לו.

יתכן ששמעת על ארבעת ה – C לרכישת יהלומים . אלו הם הקריטריונים אשר משמשים לבחינה והערכה של שוויים של יהלומים. מדובר בפרמטרים שבוחנים כל היהלום בכלים מקצועיים על פי חיתוך (Cut), צבע (Color), נקיון (Clarity) ומשקל בקראט (Carat).

אך הימנע מן המלכודת של בחירת היהלום בטבעת האירוסין שלך על בסיס 4 התכונות הללו בלבד. עליכם לסמוך על העיניים שלכם כאשר אתם בוחרים את היהלום המתאים לטבעת אירוסין סוליטר. כשאתה בוחר יהלום סוליטר, עליך לשקול גם את המאפיינים שלהלן:

גודל

אנשים רבים טועים בספירת קראט של יהלום כדרך למדידת גודל, אך למעשה מדובר במדידת משקל. יהלום 1 קראט יכול להיראות גדול יותר או קטן יותר על סמך הרבה גורמים שונים, כולל אופן החיתוך שלו, צורתו וגודל שטח הפנים שלו. התמקדו פחות במשקל הקראט המספרי ויותר בניראות של היהלום בשילוב עם הטבעת. ישנן דרכים לגרום ליהלום הסוליטר להיראות גדול יותר  מבלי לשלם עבור יהלום במשקל קראט גבוה יותר.

צורה

היהלום העגול הוא ההעדפה הקלאסית של רוב האנשים לטבעות אירוסין סוליטר, אך יש מגוון של צורות יהלומים לכל טעם. חיתוך הנסיכה – יהלום שנחתך כריבוע או מלבני – הוא צורה פופולרית נוספת ליהלומים על טבעות אירוסין, ונשים שמעדיפות זוהר או נוכחות דרמטית יותר, עשויות להימשך לצורות אמרלד, מרקיזה, טיפה או צורות מפוארות אחרות.

יופי

הצבע (עד כמה יהלום לבן) ונקיונו של היהלום (מספר הפגמים שבתוך היהלום) משפיעים על המחיר שלו. כשאתה יורד בסולם האיכות, יהלום בעל צבע או בהירות ירודה בהחלט לא יהיה יפה כמו אחד עם ציונים גבוהים יותר – אבל בדרך כלל אתה לא יכול לראות הבדל גדול בעין בלתי מזוינת, במיוחד כשמדובר ביהלומים שמדד הצבע או הנקיון שלהם נמצא באמצע הסקאלה.

טבעות אירוסין סוליטר 2

חיתוך / ליטוש

הגורם החשוב ביותר ביופיו של יהלום הוא אופן החיתוך של היהלום – אלו למעשה קובעים כיצד האור ישבר ויוחזר מהיהלום. אמנם קצת יותר קשה לשפוט כיצד נחתכים יהלומים, אך ניתן להסתכל על חיתוכי יהלומים בטבעות אירוסין ממותגים מוכרים, ולהשוות ליהלומים אצל תכשיטנים שונים כדי למצוא את היהלום הנוצץ והמסנוור ביותר עבור זוגתך. אתה יכול גם להסתכל על יהלומים תחת מיקרוסקופ גמולוגי או להשוות ביניהם תחת אורות כדי לבחור את זה שמשקף את האור ביתר שאת.

טבעות אירוסין סוליטר עם יהלום מעבדה יכולות לתת מענה מצוין בכל הפרמטרים הללו, לא פחות מאשר יהלום טבעי – ובמחיר הרבה יותר משתלם. ניתן להתרשם מטבעות אירוסין סוליטר בשיבוץ יהלומי מעבדה בקטלוג שלפניכם.

אודי בחור נהדר, עשה מאמצים רבים כדי להכין את הטבעת שרציתי תוך פרק זמן קצר.המחירים מצוינים, היחס אישי והאווירה במקום נעימה.ממליץ בחום!
גידי צימר
גידי צימר
13:53 19 Sep 20
כבר מלא זמן ממש רציתי יהלום נקי ובמשקל של קארט אבל אפעם זה לא היה לכיסי מבחינה כלכלית עד שפגשתי את אודי שבראש ובראשונה הוא אדם מקסים נעים הליכות אמין וישר שנתן לי את השרות הטוב ביותר במחיר הטוב ביותר עם התמורה הטובה ביותר יש לי על היד יהלום פשוט חלום אז כן לפעמים חלומות מתגשמים יותר ממליצה!
שני בן ברוך
שני בן ברוך
20:07 25 Aug 20
המבחר שלהם היה ממש טוב וטווח המחירים הרגיש לי מאוד הוגן. לאחר שקראתי על יהלומי מעבדה היה לי ברור שזה מה שאבחר לבת זוגי, זה פיתוח מבורך וצריך לתמוך בכל עסק שעובד עם יהלומים כאלה. הטבעת שבחרתי לבסוף באמת יפהפיה, ופשוט כיף להסתכל עליה כשהיא על האצבע של ארוסתי :)
Maor Ohana
Maor Ohana
14:24 14 Aug 20
בן זוגי קנה לי טבעת אירוסין מאהוד, טבעת יפיפייה מיהלום מעבדה בגרין דיימונד ברמת הניקיון הגבוהה ביותר. בחרנו ביהלום מעבדה כי לא רצינו לקחת חלק בתעשייה האלימה שקיימת סביב היהלומים הטבעיים. הטבעת נקנתה במהלך הקורונה והגיעה באותו היום למרות הסגר והתנאים שהיו. לאחר הרכישה נאלצנו להקטין מעט את הטבעת ואהוד נתן לנו שירות מקצועי ואדיב והתאים את עצמו ללוחות הזמנים והאילוצים שעיצבנו. אני ממליצה בחום על השירות וכמובן שעל הטבעת המדהימה!!!!!
גילי ברוך
גילי ברוך
14:23 14 Jul 20
אודי התותח!שירות אדיב, מקצועי, אנושי וסימפתטי בקיצור מספר אחד בתחום.ממליץ בחום.
אביב סויסה
אביב סויסה
12:21 06 Jul 20
אחרי לא מעט זמן של בירורים על טבעות אירוסין, בחרתי לקנות טבעת במקום שמוכר יהלומי מעבדה מטעמי עלויות. נתקלתי באתר של גרין דיימונדס ואכן המחירים היו סבירים בהשוואה ליהלומים טבעיים (יהלומי מעבדה הם אותו הדבר בדיוק כמו יהלומים טבעיים, אפילו מבחינת ההרכב הכימי! לכן לא ראיתי סיבה להשקיע בטבעיים). החלטתי להגיע למקום ולראות את הטבעות במציאות. המגוון אמנם לא רחב אבל הסגנונות שמוצעים שם מספיקים כדי למצוא משהו שאפשר להתחבר אליו. רציתי למצוא טבעת עדינה אך מרשימה, והתלבטתי בין 2 טבעות, ואודי בעל המקום המליץ לי על אחת מהן. חזרתי הביתה כדי לחשוב עוד קצת בבית. לבסוף החלטתי באמת ללכת על מה שהוא המליץ. מרגע זה כל התקשורת היתה באמצעות מיילים והרכישה בוצעה מאתר האינטרנט בקלות יתרה. הייתי צריך שהטבעת תהיה מוכנה תוך מספר ימים, אודי הבטיח שהיא תהיה מוכנה לאיסוף בזמן שהקצבתי, וכך קרה.בחרתי להגדיל את היהלום המרכזי ל-0.6 קרט בתוספת תשלום, והטבעת יצאה מהממת, בדיוק כמו שרציתי-עדינה ומרשימה. המחיר עבור יהלום בדרגת ניקיון vs2 וצבע D סביר מאד בהשוואה ליהלום טבעי ולדעתי זה ממש משתלם!לבסוף הכי חשוב שבת הזוג ממש ממש אהבה אותה. עכשיו נשאר רק למסור אותה להקטנה והכל יהיה מושלם.צירפתי פה תמונות של הטבעת. מדובר בטבעת מסוג "אנדריאה".דרך אגב, אפשר ליצור קשר עם אודי והוא יכול לשלוח לווצאפ צילומים של הטבעות מהחנות.*עריכה: ההקטנה בוצעה בקלות ובהצלחה, היה מוכן תוך יומיים.
Yoni H
Yoni H
12:51 27 Jun 20
השירות סבלני ואדיב, המוצר ברמת גימור גבוה, הרכישה היא ירוקה מהאבן ועד לקבלה האלקטרונית.המחיר הלא ייאמן זה רק הבונוס
Neta Yokev
Neta Yokev
14:00 10 Feb 20
קניתי טבעת אירוסין מדהימה, אבן מעבדה יפיפיה ברמה הכי גבוהה! הטבעת מאוד מיוחדת ויפה בפני עצמה, ואודי עזר לי המון בהתלבטות על האבן והטבעת הנכונה...הכי חשוב - הארוסה הטריה אהבה את הטבעת בטירוף!
Vlad Keel
Vlad Keel
13:56 30 Jan 20
פשוט להגיד תודה ! מחיר הוגן שירות מעולה וטבעת אחת שקיבלה מחמאות מדהימות מכל מי שראה אותה 1.5 קארט של יופי - מומלץ בחום
Ronen Yalin
Ronen Yalin
10:44 06 Jan 20
מומלץ מאוד! אחרי המון חיפושים והתלבטויות הגעתי אל גרין דיימונדס. חווית הקנייה שלי במקום הייתה מעולה. אודי נתן שירות אדיב ומקצועי. היהליווי לאורך כל הדרך עד שהטבעת הייתה מוכנה. התוצאות מדברות בעד עצמן, יהלומים יפים ואיכותיים!
Itai Kolberg
Itai Kolberg
12:30 30 Dec 19
קניתי טבעת אירוסין, מאוד מבסוט עליה אחרי הרבה זמן שחיפשתי משהו שמתאים לי מצאתי את גרין דיימונדס חנות של יהלומי מעבדה שלפי דעתי זה הדבר הבא בתכשיטי יהלומים (אותי שכנע הצד ההומני והירוק של יצור היהלומים). באמת קיבלתי יהלום מדהים יפה כמו שהראו לי בתצוגה במחיר מעולה שבחנות רגילה הציעו לי במחירים האלו סחורה פחות טובה. אודי בעל החנות נתן שירות אדיב ומענה לכל אורך הדרך ואני באמת מבסוט על העסקה. בקיצור ממליץ בחום לקנות אצלם!!
yugin
yugin
17:12 08 Dec 19
חווית קניה, שירות ואיכות מרגע שיחת הטלפון ועד קבלת המוצר. תמיכה ומענה לכל שאלה וכמובן איכות ויופי מושלמים.תודה רבה אודי שפו עלה והצלח.
ציון בוטביקה
ציון בוטביקה
14:22 15 Aug 19
חוויה יוצאת דופן.מאוד אהבתי את היהלומים..בהחלט אשוב לקנות אצלכם.תודה רבה רב .
אריה בן שלום
אריה בן שלום
07:53 13 Aug 19
מקצוענים אמיתיים שירות סופר אדיב , ומחיר שלא פגשתי בכל החיפוש שעשיתי .. יהלום פצצה !! תודה רבה שימחתם אותנו מאוד 🙏🙏🙏
Ofer Derey
Ofer Derey
19:20 12 Aug 19
שירות מדהים. סבלנות לכל גחמה ושאלה.מוצר מוגמר מהחלום ובמחיר שווה לכל כיס. אל תחשבו פעמיים.
Shahar Kadmon
Shahar Kadmon
17:43 07 Aug 19
קניתי מהם עגילי יהלום 0.60 כל צד! האיכות פשוט ואו! והשירות שלהם אדיב ונעים ממליצה בחום!
ליאור אזולאי
ליאור אזולאי
21:13 23 Jul 19
שירות מדהים,המוצר שקיבלתי הגיע בזמן והכי חשוב נצנץ יהיה בול מה שרציתי.תודה רבה רבה.נתן קקון
Natan Kakon
Natan Kakon
07:45 02 Jul 19
יהלומים איכותיים, טובים, המחיר מאוד משתלם. מקבלים את הדבר האמיתי לכל דבר, מנצנץ, יפיפה ולא ניתן לאבחנה מול יהלום אמיתי גם בבדיקה קפדנית - ומשלמים חצי מחיר. גם התכשיט הבא לאישתי יהיה משובץ יהלום מעבדה, בדוק! :)גל והמוכרנית ששכחתי את שמה תודה רבה על השירות, העזרה בבחירה וההמלצות :)
ירון זיגי פרזי קוסם לימי הולדת ואמן חושים וטלפתיה
ירון זיגי פרזי קוסם לימי הולדת ואמן חושים וטלפתיה
09:31 30 Apr 19
אתר מרשים מאוד, רואים שמדובר באנשים רציניים, הזמנתי טבעת יהלום זהב לבן 0.51 קראט בפחות מ2300 שקל.
Eran Shani
Eran Shani
13:37 22 Apr 19

במרחק לחיצה ממכם

רוצים לשוחח עם נציג ? השאירו פרטים