טבעות אירוסין סוליטר

טבעות אירוסין סוליטר – שיבוץ יהלומי מעבדה ועיצוב ייחודי. משלוח מאובטח תוך 7 ימי עסקים. תעודה גמולוגית לכל טבעת. גודל היהלום משתנה כרצונכם, כמו צבע הטבעת (זהב צהוב / לבן). ניקוי וחידוש הטבעת במידת הצורך – ללא עלות.

אומרים כי יום החתונה הוא אחד הימים החשובים ביותר בחייו של האדם. השניים קושרים את הקשר, ומבטיחים אחד לשני לתמוך זה בזו בימים הטובים כמו גם בזמנים הקשים שעשויים להגיע. הם מאוהבים ומוכנים להתמודד עם העולם. עם זאת, יש עוד רגע חשוב לפני שכל זה יכול להתרחש והוא הצעת הנישואין. ללא ‘כן’ נחרץ מבת זוגך, עתידכם המשותף אינו מובטח. לכן, בכדי להפוך את הרגע למושלם ככל האפשר, תצטרך לעשות מאמץ רציני ולחפש את טבעת היהלומים המושלמת שתסנוור את אהובתך בזמן שאתה מציג לה את השאלה הגדולה.

כשאתה עושה את הצעד הראשון בחיפוש אחר טבעת אירוסין מושלמת, קל להרגיש מוצף.
יש מגוון רחב של סגנונות, צבעים, גזרות, עיצובים ומתכות לבחירה ובסופו של דבר, מה לך ולכל זה? המטרה היחידה שלך היא לסחוף את כלתך לעתיד מעל רגליה.

מתלבט איזו טבעת תגרום לה להשיב לך בחיוב? במאמר שלפניך נסקור את האופציה הקלאסית והאלגנטית שנשארת תמיד אופנתית – טבעת אירוסין עם יהלום סוליטר. מה זה סוליטר, מה מיוחד בטבעות סוליטר והיכן משיגים אותן? המשך לקרוא ותגלה.

מה חשוב לדעת כשמחפשים אחר טבעת היהלומים המושלמת?

רכישת טבעת אירוסין היא עסקה משמעותית. זה לא סתם תכשיט עבור אשתך לעתיד.
זו אינה טבעת שהיא הולכת ללבוש רק לעתים נדירות. לא, בת זוגך תבלה את שארית חייה כשהיא עונדת על אצבעה את טבעת היהלום שבחרת עבורה. טבעת אירוסין כידוע לכל, היא יותר מעוד טבעת שגרתית. מדובר בראש ובראשונה בסמל של אהבה ומחויבות. לכן, לא שאנחנו רוצים חלילה להפעיל לחץ מיותר על זה שקונה את הטבעת, אבל לדעת מה בת הזוג שלך אוהבת בהחלט עוזר.
טיפ נהדר נוסף הוא ללמוד את כל מה שיש לדעת על חיתוכי יהלומים, עיצובים, צבעים ואיכות שונים ולהתאים את כל זה לאישיות של בחירת ליבכם.

מה זו טבעת אירוסין סוליטר?

המונח סוליטייר מתייחס ליהלום בודד המונח בכתר הטבעת. בטבעת סוליטר אין יהלומים או אבני חן אחרים המקיפים את היהלום המרכזי. זהו עיצוב פשוט אך חינני וקלאסי, שהוא גם בחירה בטוחה עבור גברים חסרי מושג, המתקשים להחליט על הסגנון המושלם לטבעת אירוסין עבור בחירת ליבם.

יהלומי סוליטר – פנים רבות להם

לא משנה מה גודל היהלום, הוא תמיד מתחיל כאבן מחוספסת ולא אחידה. הוא מטופל על ידי חותכי יהלומים מקצועיים, המעצבים אותו לעיצובים ספציפיים. יהלום הסוליטייר בטבעות אירוסין סוליטר מגיע בצורות וגדלים שונים. חלק מהעיצובים הללו הם:

  • יהלום עגול (ROUNDׂ) – יהלום עגול מבריק חתוך
  • יהלום פרינסס (PRINCESS) – יהלום חתוך מרובע
  • יהלום אמרלד (EMERALD) – יהלום בחיתוך מלבני
  • יהלום אובל (OVALׂ) – דומה לסוליטר עגול מבריק אך מעט מוארך בצורה אובלית.
  • יהלום קושיין (CUSHION) – שילוב בין חיתוך עתיק ועמוק לבין חיתוך אובל המודרני.
  • יהלום טיפה (PEARׂ) – שילוב של הצורות מרקיזה ואובל.
  • יהלום מרקיזה (MARQUISE) – יהלום בצורת סירה עם קצוות מחודדים
  • יהלום לב (HEART) – החיתוך הכי רומנטי בצורת לב.
  • יהלום רדיאנט (RADIANTׂ) –  יהלום בצורת קובייה עם פינות חתוכות.

למה לבחור דווקא בטבעת אירוסין סוליטר עבור בת זוגך?

טבעת אירוסין עם יהלום סוליטר היא סמל אייקוני ועל זמני למחויבות.
יהלומי סוליטייר ידועים ככאלו שנראים מסנוורים בפשטותם וביופיים המדהים על כל אצבע שעונדת טבעת אירוסין סוליטר. יהלום סוליטר אינו משאיר מקום לספק כי האישה שעונדת את טבעת הסוליטר מתכננת בגאווה את עתידה המובטח עם אהבת חייה.

טבעות אירוסין סוליטייר ממשיכות להיות הבחירה הפופולרית ביותר לטבעות אירוסין ברחבי העולם, ולא במקרה. הן מושלמות עבור נשים שמעריכות סגנון קלאסי מאופק, אך עדיין רוצות להצהיר בגאווה על אירוסיהן ואהבתן לבני זוגן.

טבעת יהלום סוליטייר היא גם בחירה מצוינת עבור גברים שלא ממש בטוחים איזה סגנון טבעת אירוסין לקנות לאשה שהם אוהבים. במידה ואינך בטוח האם אשתך לעתיד תרצה טבעת עם יותר מיהלום אחד, דע שנשים תמיד יכולות לבחור מאוחר יותר לשדרג את טבעת האירוסין שלהן על ידי הוספה של אבני חן או יהלומי צד. לכן אתה יכול ללכת על האפשרות הבטוחה של טבעת אירוסין סוליטר ולהסיר דאגה מליבך. כשמדובר בטבעות אירוסין, עבור רוב הנשים, פחות זה בדרך כלל יותר, ולהוסיף תמיד אפשר!

טבעת אירוסין סוליטר – היהלום שבכתר

טבעת אירוסין סוליטר הופכת את היהלום שבמרכזה לכוכב המופע. לפיכך אתה צריך להקדיש זמן ראוי לבחירה של סוג היהלום שאתה רוצה לשבץ בטבעת. כל זאת כדי שטבעת האירוסין תהיה הכי מרהיבה שאפשר.

עם טבעת אירוסין סוליטר, עליכם להקדיש זמן לשקול את סוג היהלום הרצוי לכם בנוסף לבחירת סוג המתכת והסגנון של הטבעת עצמה. אנשים רבים קונים קודם כל את היהלום ואז מוצאים את הטבעת המתאימה לו.

יתכן ששמעת על ארבעת ה – C לרכישת יהלומים . אלו הם הקריטריונים אשר משמשים לבחינה והערכה של שוויים של יהלומים. מדובר בפרמטרים שבוחנים כל היהלום בכלים מקצועיים על פי חיתוך (Cut), צבע (Color), נקיון (Clarity) ומשקל בקראט (Carat).

אך הימנע מן המלכודת של בחירת היהלום בטבעת האירוסין שלך על בסיס 4 התכונות הללו בלבד. עליכם לסמוך על העיניים שלכם כאשר אתם בוחרים את היהלום המתאים לטבעת אירוסין סוליטר. כשאתה בוחר יהלום סוליטר, עליך לשקול גם את המאפיינים שלהלן:

גודל 

אנשים רבים טועים בספירת קראט של יהלום כדרך למדידת גודל, אך למעשה מדובר במדידת משקל. יהלום 1 קראט יכול להיראות גדול יותר או קטן יותר על סמך הרבה גורמים שונים, כולל אופן החיתוך שלו, צורתו וגודל שטח הפנים שלו. התמקדו פחות במשקל הקראט המספרי ויותר בניראות של היהלום בשילוב עם הטבעת. ישנן דרכים לגרום ליהלום הסוליטר להיראות גדול יותר  מבלי לשלם עבור יהלום במשקל קראט גבוה יותר.

צורה 

היהלום העגול הוא ההעדפה הקלאסית של רוב האנשים לטבעות אירוסין סוליטר, אך יש מגוון של צורות יהלומים לכל טעם. חיתוך הנסיכה – יהלום שנחתך כריבוע או מלבני – הוא צורה פופולרית נוספת ליהלומים על טבעות אירוסין, ונשים שמעדיפות זוהר או נוכחות דרמטית יותר, עשויות להימשך לצורות אמרלד, מרקיזה, טיפה או צורות מפוארות אחרות.

יופי

הצבע (עד כמה יהלום לבן) ונקיונו של היהלום (מספר הפגמים שבתוך היהלום) משפיעים על המחיר שלו. כשאתה יורד בסולם האיכות, יהלום בעל צבע או בהירות ירודה בהחלט לא יהיה יפה כמו אחד עם ציונים גבוהים יותר – אבל בדרך כלל אתה לא יכול לראות הבדל גדול בעין בלתי מזוינת, במיוחד כשמדובר ביהלומים שמדד הצבע או הנקיון שלהם נמצא באמצע הסקאלה.

טבעות אירוסין סוליטר 2

חיתוך / ליטוש

הגורם החשוב ביותר ביופיו של יהלום הוא אופן החיתוך של היהלום – אלו למעשה קובעים כיצד האור ישבר ויוחזר מהיהלום. אמנם קצת יותר קשה לשפוט כיצד נחתכים יהלומים, אך ניתן להסתכל על חיתוכי יהלומים בטבעות אירוסין ממותגים מוכרים, ולהשוות ליהלומים אצל תכשיטנים שונים כדי למצוא את היהלום הנוצץ והמסנוור ביותר עבור זוגתך. אתה יכול גם להסתכל על יהלומים תחת מיקרוסקופ גמולוגי או להשוות ביניהם תחת אורות כדי לבחור את זה שמשקף את האור ביתר שאת.

טבעות אירוסין סוליטר עם יהלום מעבדה יכולות לתת מענה מצוין בכל הפרמטרים הללו, לא פחות מאשר יהלום טבעי – ובמחיר הרבה יותר משתלם. ניתן להתרשם מטבעות אירוסין סוליטר בשיבוץ יהלומי מעבדה בקטלוג שלפניכם.