טבעות אירוסין טוויסט

טבעות האירוסין של היום מגיעות במגוון רחב של עיצובים. בשוק טבעות האירוסין ניתן למצוא טבעות במבחר סגנונות – החל מטבעות אירוסין קלאסיות, מסורתיות ופשוטות, דרך טבעות אירוסין מודרניות בסגנון חדשני ועיצובים מקוריים, טבעות אירוסין בסגנון וינטג’ של פעם, טבעות אירוסין בעיצוב אישי ועוד. יתכן בהחלט כי בבואכם לבחור את טבעת האירוסין המושלמת עבור בת הזוג לה אתם מתכננים להציע נישואין, המוכר בחנות התכשיטים יעלה בפניכם את השאלה המאתגרת: האם המיועדת שלכם מעדיפה טבעות בסגנון נקי ובקו עיצובי פשוט וקלאסי או שדווקא עונדת בשגרה טבעות מקושטות ומיוחדות יותר.

איך לבחור טבעת

זוהי שאלה מכוונת אשר נועדה לסייע לנותני השירות שילוו אתכם בתהליך בחירת טבעת האירוסין, לזהות את הטעם של בחירת לבכם בתכשיטים על פי יוכלו להמליץ לך על סגנון הטבעת שהכי ידבר אליה. טבעות אירוסין שמוגדרות בתור תכשיט הן למעשה טבעות שיש להן עיצוב יחודי ופחות סטנדרטי, שלא נראה כמה הסגנון המסורתי של טבעות אירוסין. טבעות אירוסין שנחשבות לטבעת תכשיט על פי רוב יכללו שיבוץ של אבני חן או עוד יהלומים בנוסף ליהלום המרכזי של הטבעת. דוגמא לטבעת אירוסין בעיצוב מיוחד שכזה היא טבעות אירוסין טוויסט. מה שמייחד טבעת אירוסין טוויסט בהשוואה לטבעות אירוסין רגילות, הוא הסגנון העיצובי הלא סטנדרטי והמקורי של טבעות טוויסט. זהו טוויסט עיצובי שמדבר על פי רוב אל נשים שאוהבות לענוד טבעות מעוצבות, בעיצוב בולט שמושך את העין. על טבעות אירוסין טוויסט והמאפיינים היחודיים שלהן, נספר לך במאמר הבא.

טבעת אירוסין טוויסט – מה זה בעצם ואיפה הטוויסט?

בשנים האחרונות אנו רואים מגמה עיצובית של טבעות אירוסין מיוחדות שיש בהן דגש מיוחד גם על צורת היהלום וחיתוכו וגם על עיצובם של יתר חלקי הטבעת. טבעות אירוסין מיוחדות אלו מציעות מעין שדרוג לעיצובים הקלאסיים יותר של טבעות אירוסין בתוספת נגיעות עיצוב עדינות ונוצצות של אבני צד.

העיצוב שמאפיין טבעות אירוסין טוויסט כולל בדרך כלל זרועות טבעת שמתחברות אל היהלום המרכזי בטבעת משני כיוונים שונים ומנוגדים. עיצוב בסגנון טוויסט מעניק לטבעת האירוסין נוכחות בולטת ומיוחדת יותר וגורם ליהלום להראות גדול ומובחן יותר.

טבעת אירוסין טוויסט היא פתרון נפלא למי שמחפש טבעת אירוסין מיוחדת, אך היא אינה מתאימה לכל בחורה. יש נשים שיעדיפו טבעת בעיצוב פשוט ומסורתי יותר.

ישנן טבעות טוויסט בעיצוב מיוחד יותר וא-סימטרי שבהן רק באחת הזרועות של הטבעת קיים שיבוץ של יהלומים או אבני חן.

הייחוד של טבעות אירוסין טוויסט טמון בהיותן טבעות אירוסין שניתן לעצב גם במראה קלאסי פשוט ונסיכותי, וגם לשמור על נראות יוקרתית בצורה יוצאת דופן ובולטת לעין.

טבעת טוויסט היא קונספט שגוזר השראה מגפנים משתרגות שנמצאות בטבע, והופכת אותה לבחירה רומנטית עבור שני אנשים שדרכיהם מיועדות להשזר זו בזו לכל חייהם.

איך בוחרים טבעת אירוסין טוויסט? כמה טיפים מועילים

אחד היתרונות הגדולים, תרתי משמע, בבחירה של טבעת אירוסין טוויסט, הוא בכך שזרועות של טבעת אירוסין טוויסט עוזרות ליהלום לבלוט באופן יוצא דופן.

כדי להרוויח את המראה הבולט של היהלום בטבעת האירוסין שבחרתם, מומלץ מאוד שתבחרו טבעת שקיים בה יחס פרופורציונלי בין זרועות הטבעת ליהלום המרכזי שלה. לעיתים התכשיטן שמעצב לכם את טבעת האירוסין עשוי לתת דגש רב יותר לזרועות הטבעת, ובמצב כזה – היהלום המרכזי עלול להיבלע.

אם אהובתך אוהבת טבעות בסגנון קלאסי, אבל כן מחפשת בתכשיטים שהיא עונדת מידה מסוימת של שונות וייחודיות לעומת הסטנדרט, בהחלט כדאי לך לשקול להציע לה נישואין עם טבעת אירוסין טוויסט שבאה עם זרועות חלקות ושיבוץ של יהלום מרכזי גדול ונוצץ. בבחירה כזו, לא תוכל לפספס: מראה הטבעת עדיין ישמור על קו קלאסי ונקי, אך בתוספת קריצה מיוחדת.

חשוב לשים לב כי כאשר עיצוב הטוויסט הוא עמוס או גס יחסית, היהלום דווקא עשוי להראות קטן ביחס לטבעת ואף להבלע בה. לכן חשוב להקפיד שהיחס בטבעת אירוסין טוויסט בין עיצוב הזרועות של הטבעת וגודלו של היהלום המרכזי יהיה מאוזן .

על היתרונות של טבעת אירוסין טוויסט לעומת טבעת אירוסין קלאסית

להלן רשימה של היתרונות הרבים בטבעות אירוסין טוויסט בהשוואה לטבעות אירוסין רגילות:

סטייל שאין לטעות בו

טבעת אירוסין בעיצוב טוויסט, מוסיפה נופך של סגנון אחר על אצבעה של האשה. נשים אשר מעדיפות טבעות אירוסין בסגנון טוויסט, הן כאלו שמקפידות על מראה עדכני ובחירות אופנתיות שתמיד משקפות את הטרנדים הכי חמים בעולם האופנה.

ייחודיות

טבעות אירוסין טוויסט מעניקות לנשים את ההזדמנות לבטא את הייחודיות שלהן עם טבעת אירוסין במראה מיוחד ולא שגרתי.

יוקרה מעודנת

ניתן להוסיף לעיצוב של טבעת אירוסין טוויסט בחלק גדול מן המקרים גם יהלומים קטנים על זרועות הטבעת, מה שמקנה לטבעת מראה יוקרתי במיוחד, ולא רק מעוצב .

הכל יפה לה

פן נהדר נוסף של טבעת אירוסין טוויסט הוא בכך שהיא מסוגלת להיראות מהממת בשילוב עם כל צורה של יהלום.

טוויסט אישי

סגנון טבעת זה ניתן להתאמה אישית מקסימלית, מה שהופך אותו לסגנון הטבעת הייחודי ביותר הקיים בשוק טבעות האירוסין כיום.


טבעת אצילית

העיצוב המפותל של זרועות הטבעת מקנה לה מראה מלכותי במיוחד.


מגוון עיצובים

היצירתיות של מעצבי טבעות אירוסין טוויסט היא גדולה ויש אינספור עיצובים לטבעת מסוג זה. תוכלו לראות טבעות עם זרועות משתלבות, זרועות בצורת איקס וזרועות מתעגלות המדמות צורת נחש. טבעות אלו מגיעות בזהב צהוב, זהב לבן וזהב אדום.

אשליה אופטית

בעיצוב נכון של טבעת אירוסין טוויסט, ניתן להקנות ליהלום מראה של יהלום גדול יותר מה שמאפשר לך לרכוש טבעת אירוסין במחיר סביר, שהיא גם מעוצבת ומרשימה למראה, וגם נושאת יהלום שנראה גדול מכפי שהוא באמת.

כמה עולות טבעות אירוסין טוויסט והאם המחיר שלהן גבוה מטבעת אירוסין רגילה?

טבעות אירוסין טוויסט מגיעות במגוון סגנונות וברמות מחיר משתנות.
העלות הסופית שתשלם על טבעת אירוסין טוויסט תלויה בגורמים רבים, בין היתר – בחירת המתכות שמהן יורכבו זרועות הטבעת המשולבות זו בזו, סוג האבן המרכזית שתשבץ בטבעת – יהלום טבעי, יהלום מעבדה, זירקון, אבן חן וכדומה, וכמות האבנים המשובצות בה.

טבעות אירוסין טוויסט יכולות להגיע בתצורות שונות, למשל: עם יהלום מרכזי אחד או טבעת אירוסין טוויסט שזרועותיה מגיעות עם שיבוץ של יהלומים נוספים או אבני חן. העלויות של טבעות אירוסין טוויסט מתחילות ב – 2000 ש”ח אך עשויות להאמיר לסכומים גבוהים בהרבה.
הרבה מעלות הטבעת תלויה במספר היהלומים ואיכותם.

במידה ובת זוגך מעונינת בטבעת אירוסין טוויסט שכוללת אבני צד, אך התקציב שלך מוגבל, שווה לך לשקול את האפשרות לשבץ במקום יהלומי הצד זרקונים או אבני חן שהם אבנים פחות יקרות, כדי שתוכלו להשקיע ביהלום מרכזי יפה איכותי וגדול יותר.

אלטרנטיבה ראויה נוספת, היא כמובן לבחור ביהלומי מעבדה – שנראים ומתנהגים בדיוק כמו יהלומים טבעיים – אך עולים הרבה פחות מיהלום רגיל. מטבעות אירוסין טוויסט בעיצוב מדהים ואלגנטי תוכל להתרשם בקטלוג שלפניך.

אודי בחור נהדר, עשה מאמצים רבים כדי להכין את הטבעת שרציתי תוך פרק זמן קצר.המחירים מצוינים, היחס אישי והאווירה במקום נעימה.ממליץ בחום!
גידי צימר
גידי צימר
13:53 19 Sep 20
כבר מלא זמן ממש רציתי יהלום נקי ובמשקל של קארט אבל אפעם זה לא היה לכיסי מבחינה כלכלית עד שפגשתי את אודי שבראש ובראשונה הוא אדם מקסים נעים הליכות אמין וישר שנתן לי את השרות הטוב ביותר במחיר הטוב ביותר עם התמורה הטובה ביותר יש לי על היד יהלום פשוט חלום אז כן לפעמים חלומות מתגשמים יותר ממליצה!
שני בן ברוך
שני בן ברוך
20:07 25 Aug 20
המבחר שלהם היה ממש טוב וטווח המחירים הרגיש לי מאוד הוגן. לאחר שקראתי על יהלומי מעבדה היה לי ברור שזה מה שאבחר לבת זוגי, זה פיתוח מבורך וצריך לתמוך בכל עסק שעובד עם יהלומים כאלה. הטבעת שבחרתי לבסוף באמת יפהפיה, ופשוט כיף להסתכל עליה כשהיא על האצבע של ארוסתי :)
Maor Ohana
Maor Ohana
14:24 14 Aug 20
בן זוגי קנה לי טבעת אירוסין מאהוד, טבעת יפיפייה מיהלום מעבדה בגרין דיימונד ברמת הניקיון הגבוהה ביותר. בחרנו ביהלום מעבדה כי לא רצינו לקחת חלק בתעשייה האלימה שקיימת סביב היהלומים הטבעיים. הטבעת נקנתה במהלך הקורונה והגיעה באותו היום למרות הסגר והתנאים שהיו. לאחר הרכישה נאלצנו להקטין מעט את הטבעת ואהוד נתן לנו שירות מקצועי ואדיב והתאים את עצמו ללוחות הזמנים והאילוצים שעיצבנו. אני ממליצה בחום על השירות וכמובן שעל הטבעת המדהימה!!!!!
גילי ברוך
גילי ברוך
14:23 14 Jul 20
אודי התותח!שירות אדיב, מקצועי, אנושי וסימפתטי בקיצור מספר אחד בתחום.ממליץ בחום.
אביב סויסה
אביב סויסה
12:21 06 Jul 20
אחרי לא מעט זמן של בירורים על טבעות אירוסין, בחרתי לקנות טבעת במקום שמוכר יהלומי מעבדה מטעמי עלויות. נתקלתי באתר של גרין דיימונדס ואכן המחירים היו סבירים בהשוואה ליהלומים טבעיים (יהלומי מעבדה הם אותו הדבר בדיוק כמו יהלומים טבעיים, אפילו מבחינת ההרכב הכימי! לכן לא ראיתי סיבה להשקיע בטבעיים). החלטתי להגיע למקום ולראות את הטבעות במציאות. המגוון אמנם לא רחב אבל הסגנונות שמוצעים שם מספיקים כדי למצוא משהו שאפשר להתחבר אליו. רציתי למצוא טבעת עדינה אך מרשימה, והתלבטתי בין 2 טבעות, ואודי בעל המקום המליץ לי על אחת מהן. חזרתי הביתה כדי לחשוב עוד קצת בבית. לבסוף החלטתי באמת ללכת על מה שהוא המליץ. מרגע זה כל התקשורת היתה באמצעות מיילים והרכישה בוצעה מאתר האינטרנט בקלות יתרה. הייתי צריך שהטבעת תהיה מוכנה תוך מספר ימים, אודי הבטיח שהיא תהיה מוכנה לאיסוף בזמן שהקצבתי, וכך קרה.בחרתי להגדיל את היהלום המרכזי ל-0.6 קרט בתוספת תשלום, והטבעת יצאה מהממת, בדיוק כמו שרציתי-עדינה ומרשימה. המחיר עבור יהלום בדרגת ניקיון vs2 וצבע D סביר מאד בהשוואה ליהלום טבעי ולדעתי זה ממש משתלם!לבסוף הכי חשוב שבת הזוג ממש ממש אהבה אותה. עכשיו נשאר רק למסור אותה להקטנה והכל יהיה מושלם.צירפתי פה תמונות של הטבעת. מדובר בטבעת מסוג "אנדריאה".דרך אגב, אפשר ליצור קשר עם אודי והוא יכול לשלוח לווצאפ צילומים של הטבעות מהחנות.*עריכה: ההקטנה בוצעה בקלות ובהצלחה, היה מוכן תוך יומיים.
Yoni H
Yoni H
12:51 27 Jun 20
השירות סבלני ואדיב, המוצר ברמת גימור גבוה, הרכישה היא ירוקה מהאבן ועד לקבלה האלקטרונית.המחיר הלא ייאמן זה רק הבונוס
Neta Yokev
Neta Yokev
14:00 10 Feb 20
קניתי טבעת אירוסין מדהימה, אבן מעבדה יפיפיה ברמה הכי גבוהה! הטבעת מאוד מיוחדת ויפה בפני עצמה, ואודי עזר לי המון בהתלבטות על האבן והטבעת הנכונה...הכי חשוב - הארוסה הטריה אהבה את הטבעת בטירוף!
Vlad Keel
Vlad Keel
13:56 30 Jan 20
פשוט להגיד תודה ! מחיר הוגן שירות מעולה וטבעת אחת שקיבלה מחמאות מדהימות מכל מי שראה אותה 1.5 קארט של יופי - מומלץ בחום
Ronen Yalin
Ronen Yalin
10:44 06 Jan 20
מומלץ מאוד! אחרי המון חיפושים והתלבטויות הגעתי אל גרין דיימונדס. חווית הקנייה שלי במקום הייתה מעולה. אודי נתן שירות אדיב ומקצועי. היהליווי לאורך כל הדרך עד שהטבעת הייתה מוכנה. התוצאות מדברות בעד עצמן, יהלומים יפים ואיכותיים!
Itai Kolberg
Itai Kolberg
12:30 30 Dec 19
קניתי טבעת אירוסין, מאוד מבסוט עליה אחרי הרבה זמן שחיפשתי משהו שמתאים לי מצאתי את גרין דיימונדס חנות של יהלומי מעבדה שלפי דעתי זה הדבר הבא בתכשיטי יהלומים (אותי שכנע הצד ההומני והירוק של יצור היהלומים). באמת קיבלתי יהלום מדהים יפה כמו שהראו לי בתצוגה במחיר מעולה שבחנות רגילה הציעו לי במחירים האלו סחורה פחות טובה. אודי בעל החנות נתן שירות אדיב ומענה לכל אורך הדרך ואני באמת מבסוט על העסקה. בקיצור ממליץ בחום לקנות אצלם!!
yugin
yugin
17:12 08 Dec 19
חווית קניה, שירות ואיכות מרגע שיחת הטלפון ועד קבלת המוצר. תמיכה ומענה לכל שאלה וכמובן איכות ויופי מושלמים.תודה רבה אודי שפו עלה והצלח.
ציון בוטביקה
ציון בוטביקה
14:22 15 Aug 19
חוויה יוצאת דופן.מאוד אהבתי את היהלומים..בהחלט אשוב לקנות אצלכם.תודה רבה רב .
אריה בן שלום
אריה בן שלום
07:53 13 Aug 19
מקצוענים אמיתיים שירות סופר אדיב , ומחיר שלא פגשתי בכל החיפוש שעשיתי .. יהלום פצצה !! תודה רבה שימחתם אותנו מאוד 🙏🙏🙏
Ofer Derey
Ofer Derey
19:20 12 Aug 19
שירות מדהים. סבלנות לכל גחמה ושאלה.מוצר מוגמר מהחלום ובמחיר שווה לכל כיס. אל תחשבו פעמיים.
Shahar Kadmon
Shahar Kadmon
17:43 07 Aug 19
קניתי מהם עגילי יהלום 0.60 כל צד! האיכות פשוט ואו! והשירות שלהם אדיב ונעים ממליצה בחום!
ליאור אזולאי
ליאור אזולאי
21:13 23 Jul 19
שירות מדהים,המוצר שקיבלתי הגיע בזמן והכי חשוב נצנץ יהיה בול מה שרציתי.תודה רבה רבה.נתן קקון
Natan Kakon
Natan Kakon
07:45 02 Jul 19
יהלומים איכותיים, טובים, המחיר מאוד משתלם. מקבלים את הדבר האמיתי לכל דבר, מנצנץ, יפיפה ולא ניתן לאבחנה מול יהלום אמיתי גם בבדיקה קפדנית - ומשלמים חצי מחיר. גם התכשיט הבא לאישתי יהיה משובץ יהלום מעבדה, בדוק! :)גל והמוכרנית ששכחתי את שמה תודה רבה על השירות, העזרה בבחירה וההמלצות :)
ירון זיגי פרזי קוסם לימי הולדת ואמן חושים וטלפתיה
ירון זיגי פרזי קוסם לימי הולדת ואמן חושים וטלפתיה
09:31 30 Apr 19
אתר מרשים מאוד, רואים שמדובר באנשים רציניים, הזמנתי טבעת יהלום זהב לבן 0.51 קראט בפחות מ2300 שקל.
Eran Shani
Eran Shani
13:37 22 Apr 19

במרחק לחיצה ממכם

רוצים לשוחח עם נציג ? השאירו פרטים