טבעות אירוסין זולות

אתה רוצה לרכוש את טבעת האירוסין המושלמת עבור בת זוגך, בשאיפה להפוך אותה לאשתך לעתיד, אבל אתה מוגבל בתקציב שלך. האם בכל זאת קיימת אפשרות לקניה של טבעת אירוסין משובצת יהלום מבלי לפשוט רגל? הבשורה המשמחת היא כי יהלומים שגודלו במעבדה יכולים לחסוך לך כסף רב בבחירת טבעת האירוסין עבור בחירת ליבך. אבל היכן ניתן למצוא טבעות אירוסין עם שיבוץ של יהלומי מעבדה והאם הן מספקות תמורה שווה למחיר? קרא את הסקירה שלפניך וגלה!


אז לפני הכל – מה הם בכלל יהלומים סינתטיים שגודלו במעבדה?

בבואך לבחור טבעת אירוסין משובצת יהלום עבור אשתך לעתיד, יתכן כי תתקל במונחים הבאים:
יהלום סינטטי, יהלום מעשה ידי אדם, יהלום מלאכותי ויהלום אקולוגי. בדרך כלל כולם מתכוונים ליהלומים שגדלו במעבדה. אז מה בדיוק הוא יהלום מעשה ידי אדם? ואיך בכלל ניתן לגדל במעבדה משהו שלוקח לטבע מיליוני שנים ליצור?

ראשית, יהלומים שנוצרו במעבדה הם יהלומים אמיתיים לכל דבר ועניין. יש להם מבני פחמן זהים ליהלום אמיתי. ההבדל העיקרי הוא בכך שהתהליך מבוצע בסביבת מעבדה מבוקרת.

יצירת יהלומי מעבדה מתחילה ב”זרע” פחמן. הזרע מוחדר לתא בו החום, הלחץ והגזים גורמים ליהלום לצמוח. התהליך אורך בין 6 לעשרה שבועות. ברגע שמתרחשת התגבשות מלאה, היהלומים נחתכים ומלוטשים. לאחר מכן הם עוברים את אותו תהליך הדירוג שעוברים יהלומים רגילים.

המוצר הסופי הוא כזה שיש לו את אותם המאפיינים שיש לכל יהלום אמיתי. ללא מכשור מיוחד אין סיכוי שתוכלו לדעת מה ההבדל בין יהלום שנוצר במעבדה ליהלום טבעי. לאמיתותו של דבר, אפילו תכשיטנים רבים לא יכולים לראות את זה עם זכוכית המגדלת שלהם.

ליהלומים סינתטיים שיוצרו במעבדה יהיו פגמים טבעיים שנוצרים בעת גדילתם, ובדיוק כמו יהלום אמיתי, יהיו להם גווני צבע שונים.


האם יהלומים שנוצרו במעבדה שווים משהו? 

ליהלומים שנוצרו במעבדה יש את אותן תכונות פיזיקליות וכימיות בדיוק כמו ליהלומים שנוצרו באופן טבעי בכדור הארץ. הם אינם יהלומים מזויפים או הדמיות יהלומים (כמו זירקוניה מעוקבת). מדובר ביהלומים אמיתיים – פשוט כאלו אשר נוצרו במעבדה. איש אינו מסוגל להבחין בהבדל בין יהלומים שגדלו במעבדה לבין יהלומים שנכרו במכרות טבעיים בעין בלתי מזוינת. קשה מאוד, אם לא בלתי אפשרי, אפילו לגמולוגים מנוסים להבחין בין יהלומים שגדלו במעבדה ליהלומים “אמיתיים”, פשוט מכיוון שאין באמת הבדל בין השניים. יהלומים אשר מגדלים במעבדה אפילו מתערבבים בקבוצות של יהלומים טבעיים מדי פעם.


האם טבעות אירוסין עם יהלומים שנוצרו במעבדה הן זולות יותר?

יהלומים שנוצרו במעבדה מתומחרים בכ – 20 עד 35% פחות מיהלום שנכרה מכדור הארץ באותו משקל קראט ואותו מפרט. יהלומי מעבדה ויהלומים טבעיים הם למעשה בעלי אותם מאפיינים, כך שההנחה הזו היא דרך נהדרת לחסוך למי שיש לו תקציב מוגבל לרכישה של טבעת אירוסין עם יהלום.


האם בת הזוג שלי תכעס שרכשתי עבורה טבעת אירוסין זולה עם יהלום ממעבדה?

נשים רבות שמחות לקבל מבן זוגן טבעת אירוסין משובצת יהלום, ללא קשר לעלות הטבעת וסוג היהלום. עצם המחווה של הצעת הנישואין היא בסופו של דבר העניין הקובע. יתרה מכך, כפי שצוין מעלה, יהלום מעבדה הוא יהלום איכותי ונחשק לכל דבר ועניין ולא ניתן להבחין בהבדלים בינו לבין יהלום “טבעי” בשום פרמטר בעין בלתי מזוינת. עם זאת, מן הראוי לקחת בחשבון כי בכל זאת נשים מסוימות כן עשויות לייחס חשיבות לכך שטבעת האירוסין תהיה משובצת ביהלום “אמיתי” ואם ידוע לך שזוגתך היא אחת מן הנשים הללו, הרי שעלולה לחול התנגשות בין התקציב שלך לרכישת טבעת אירוסין ובין הציפיות של זוגתך.

הנה כמה סיבות לכך שחלק מהנשים מתנגדות ליהלומים שגדלו במעבדה:

  1. דעה קדומה – ישנן נשים אשר רוצות את “הדבר האמיתי” ומצהירות מראש שהן לא מעוניינות לענוד טבעת אירוסין עם יהלום מעשה ידי אדם במקום יהלום טבעי. זה נובע בעיקר מאי הבנתם המלאה של יהלומי המעבדה וההבדל בין יהלומי מעבדה לחיקויי יהלומים שהם מוצרים ברמה נמוכה משמעותית.
  2. העדפה לאבנים נדירות – יהלומים טבעיים נתפסים כמיוחדים מכיוון שהם נדירים בטבע (כך לפחות אנו חושבים). לדעת נשים רבות הם כבר לא מיוחדים אם מעבדה יכולה לייצר אותם בכמויות גדולות בפרק זמן של שבועות ספורים בלבד. בעיניהן זה גורע מן היחוד של היהלום והיוקרה שהוא מסמל.
  3. ערך במכירה חוזרת – ביהלומים מעשה ידי אדם יש פחות ערך למכירה חוזרת.
    עם זאת, חשוב להבין כי כיום ערך המכירה החוזר של יהלומים חלש באופן כללי לעומת מה שהיה בעבר. ישנה טענה כי יהלומים סינתטיים הם אפילו בעייתיים יותר כשמדובר על מכירה חוזרת, מכיוון שאפשר לייצר אותם רק בכמויות גדולות ואין להם שוק. אולם מצב זה הולך ומשתנה בשנים האחרונות והביקוש ליהלומי מעבדה (גם במכירה מיד שניה) הולך ועולה.

מה הם היתרונות של טבעת אירוסין עם יהלום סינתטי שגודל בתנאי מעבדה?

אז למרות שביהלומי מעבדה לכאורה אין ערך היסטורי או תחושה של יוקרה שנגזרת מן העובדה שמדובר במחצב נדיר. אולם ישנם כמה יתרונות מאוד משמעותיים ששווה לשקול קניה של טבעת אירוסין עם יהלום שנוצר במעבדה בזכותם:

  1. אין דילמות חברתיות ואתיות – יהלומים טבעיים רבים מגיעים מאזורי קונפליקט וכרייתם מעלה סוגיות בנושא זכויות אדם. יהלומים סינתטיים מיוצרים בסביבות בטוחות עם שכר הוגן.
  2. יהלום סינתטי הוא יותר ידידותי לסביבה  – קראט יהלום בודד דורש כרייה של 200-250 טונות אדמה. כדי לגדל יהלום במעבדה לא נדרשת כל כך הרבה אנרגיה ופגיעה בסביבה.
  3. אתה יכול לקבל יותר בפחות כסף – המשמעות היא שתוכלו להרשות לעצמכם יהלום גדול ואיכותי יותר. או אפילו יהלום צבעוני מהודר.
  4. יהלום מעבדה הוא נוצץ יוקרתי ומרשים כמו יהלום טבעי – זוגתך לא אמורה לחוש בהבדל כלל. כל עוד בחרת טבעת אירוסין יפה אשר תואמת את הטעם שלה בתכשיטים, אין ספק שהיא תתרגש מהצעת הנישואין.

האם זה לגיטימי להציע לחברה שלך נישואין עם טבעת בשיבוץ יהלום במעבדה?

כעת השאלה הגדולה יותר היא האם עליכם להציע עם יהלום שנוצר במעבדה. האם צריך להיות הבדל? במציאות, מערכת היחסים שלכם לא צריכה להיות מבוססת על גודל היהלום או על מקורו. אבל ככה החברה שלנו מתנהלת, למרבה הצער. אז איך תדעו אם זה בסדר?

שוחחו עם יקיריכם. שאלו את בנות הזוג מה הן מחשבותיהן בנושא. לנשים רבות יש מושג מה הן רוצות כבר ולאחרות זה לא משנה ממילא. העיקר שתציע לה!

טבעת אירוסין


יש לי רק חלום לקנות לך יהלום… אבל מה אם אין לי כסף?

בחירה של טבעת אירוסין היא תמיד בחירה אישית. אין החלטה נכונה או שגויה. בכנות, אם אתה רוצה לחסוך קצת כסף על ידי קניית יהלום שנוצר במעבדה, אין בזה שום דבר רע. יהלומים סינתטיים הם יהלומים אמיתיים מאוד – פשוט לא כורים אותם מכדור הארץ. וודא שאתה והאהובה שלך מבינים את זה ושהיא בסדר עם זה שאין לה את “הדבר האמיתי”. יותר מכל דבר אחר – מדובר בהבדל במחיר ולא מעבר.

אודי בחור נהדר, עשה מאמצים רבים כדי להכין את הטבעת שרציתי תוך פרק זמן קצר.המחירים מצוינים, היחס אישי והאווירה במקום נעימה.ממליץ בחום!
גידי צימר
גידי צימר
13:53 19 Sep 20
כבר מלא זמן ממש רציתי יהלום נקי ובמשקל של קארט אבל אפעם זה לא היה לכיסי מבחינה כלכלית עד שפגשתי את אודי שבראש ובראשונה הוא אדם מקסים נעים הליכות אמין וישר שנתן לי את השרות הטוב ביותר במחיר הטוב ביותר עם התמורה הטובה ביותר יש לי על היד יהלום פשוט חלום אז כן לפעמים חלומות מתגשמים יותר ממליצה!
שני בן ברוך
שני בן ברוך
20:07 25 Aug 20
המבחר שלהם היה ממש טוב וטווח המחירים הרגיש לי מאוד הוגן. לאחר שקראתי על יהלומי מעבדה היה לי ברור שזה מה שאבחר לבת זוגי, זה פיתוח מבורך וצריך לתמוך בכל עסק שעובד עם יהלומים כאלה. הטבעת שבחרתי לבסוף באמת יפהפיה, ופשוט כיף להסתכל עליה כשהיא על האצבע של ארוסתי :)
Maor Ohana
Maor Ohana
14:24 14 Aug 20
בן זוגי קנה לי טבעת אירוסין מאהוד, טבעת יפיפייה מיהלום מעבדה בגרין דיימונד ברמת הניקיון הגבוהה ביותר. בחרנו ביהלום מעבדה כי לא רצינו לקחת חלק בתעשייה האלימה שקיימת סביב היהלומים הטבעיים. הטבעת נקנתה במהלך הקורונה והגיעה באותו היום למרות הסגר והתנאים שהיו. לאחר הרכישה נאלצנו להקטין מעט את הטבעת ואהוד נתן לנו שירות מקצועי ואדיב והתאים את עצמו ללוחות הזמנים והאילוצים שעיצבנו. אני ממליצה בחום על השירות וכמובן שעל הטבעת המדהימה!!!!!
גילי ברוך
גילי ברוך
14:23 14 Jul 20
אודי התותח!שירות אדיב, מקצועי, אנושי וסימפתטי בקיצור מספר אחד בתחום.ממליץ בחום.
אביב סויסה
אביב סויסה
12:21 06 Jul 20
אחרי לא מעט זמן של בירורים על טבעות אירוסין, בחרתי לקנות טבעת במקום שמוכר יהלומי מעבדה מטעמי עלויות. נתקלתי באתר של גרין דיימונדס ואכן המחירים היו סבירים בהשוואה ליהלומים טבעיים (יהלומי מעבדה הם אותו הדבר בדיוק כמו יהלומים טבעיים, אפילו מבחינת ההרכב הכימי! לכן לא ראיתי סיבה להשקיע בטבעיים). החלטתי להגיע למקום ולראות את הטבעות במציאות. המגוון אמנם לא רחב אבל הסגנונות שמוצעים שם מספיקים כדי למצוא משהו שאפשר להתחבר אליו. רציתי למצוא טבעת עדינה אך מרשימה, והתלבטתי בין 2 טבעות, ואודי בעל המקום המליץ לי על אחת מהן. חזרתי הביתה כדי לחשוב עוד קצת בבית. לבסוף החלטתי באמת ללכת על מה שהוא המליץ. מרגע זה כל התקשורת היתה באמצעות מיילים והרכישה בוצעה מאתר האינטרנט בקלות יתרה. הייתי צריך שהטבעת תהיה מוכנה תוך מספר ימים, אודי הבטיח שהיא תהיה מוכנה לאיסוף בזמן שהקצבתי, וכך קרה.בחרתי להגדיל את היהלום המרכזי ל-0.6 קרט בתוספת תשלום, והטבעת יצאה מהממת, בדיוק כמו שרציתי-עדינה ומרשימה. המחיר עבור יהלום בדרגת ניקיון vs2 וצבע D סביר מאד בהשוואה ליהלום טבעי ולדעתי זה ממש משתלם!לבסוף הכי חשוב שבת הזוג ממש ממש אהבה אותה. עכשיו נשאר רק למסור אותה להקטנה והכל יהיה מושלם.צירפתי פה תמונות של הטבעת. מדובר בטבעת מסוג "אנדריאה".דרך אגב, אפשר ליצור קשר עם אודי והוא יכול לשלוח לווצאפ צילומים של הטבעות מהחנות.*עריכה: ההקטנה בוצעה בקלות ובהצלחה, היה מוכן תוך יומיים.
Yoni H
Yoni H
12:51 27 Jun 20
השירות סבלני ואדיב, המוצר ברמת גימור גבוה, הרכישה היא ירוקה מהאבן ועד לקבלה האלקטרונית.המחיר הלא ייאמן זה רק הבונוס
Neta Yokev
Neta Yokev
14:00 10 Feb 20
קניתי טבעת אירוסין מדהימה, אבן מעבדה יפיפיה ברמה הכי גבוהה! הטבעת מאוד מיוחדת ויפה בפני עצמה, ואודי עזר לי המון בהתלבטות על האבן והטבעת הנכונה...הכי חשוב - הארוסה הטריה אהבה את הטבעת בטירוף!
Vlad Keel
Vlad Keel
13:56 30 Jan 20
פשוט להגיד תודה ! מחיר הוגן שירות מעולה וטבעת אחת שקיבלה מחמאות מדהימות מכל מי שראה אותה 1.5 קארט של יופי - מומלץ בחום
Ronen Yalin
Ronen Yalin
10:44 06 Jan 20
מומלץ מאוד! אחרי המון חיפושים והתלבטויות הגעתי אל גרין דיימונדס. חווית הקנייה שלי במקום הייתה מעולה. אודי נתן שירות אדיב ומקצועי. היהליווי לאורך כל הדרך עד שהטבעת הייתה מוכנה. התוצאות מדברות בעד עצמן, יהלומים יפים ואיכותיים!
Itai Kolberg
Itai Kolberg
12:30 30 Dec 19
קניתי טבעת אירוסין, מאוד מבסוט עליה אחרי הרבה זמן שחיפשתי משהו שמתאים לי מצאתי את גרין דיימונדס חנות של יהלומי מעבדה שלפי דעתי זה הדבר הבא בתכשיטי יהלומים (אותי שכנע הצד ההומני והירוק של יצור היהלומים). באמת קיבלתי יהלום מדהים יפה כמו שהראו לי בתצוגה במחיר מעולה שבחנות רגילה הציעו לי במחירים האלו סחורה פחות טובה. אודי בעל החנות נתן שירות אדיב ומענה לכל אורך הדרך ואני באמת מבסוט על העסקה. בקיצור ממליץ בחום לקנות אצלם!!
yugin
yugin
17:12 08 Dec 19
חווית קניה, שירות ואיכות מרגע שיחת הטלפון ועד קבלת המוצר. תמיכה ומענה לכל שאלה וכמובן איכות ויופי מושלמים.תודה רבה אודי שפו עלה והצלח.
ציון בוטביקה
ציון בוטביקה
14:22 15 Aug 19
חוויה יוצאת דופן.מאוד אהבתי את היהלומים..בהחלט אשוב לקנות אצלכם.תודה רבה רב .
אריה בן שלום
אריה בן שלום
07:53 13 Aug 19
מקצוענים אמיתיים שירות סופר אדיב , ומחיר שלא פגשתי בכל החיפוש שעשיתי .. יהלום פצצה !! תודה רבה שימחתם אותנו מאוד 🙏🙏🙏
Ofer Derey
Ofer Derey
19:20 12 Aug 19
שירות מדהים. סבלנות לכל גחמה ושאלה.מוצר מוגמר מהחלום ובמחיר שווה לכל כיס. אל תחשבו פעמיים.
Shahar Kadmon
Shahar Kadmon
17:43 07 Aug 19
קניתי מהם עגילי יהלום 0.60 כל צד! האיכות פשוט ואו! והשירות שלהם אדיב ונעים ממליצה בחום!
ליאור אזולאי
ליאור אזולאי
21:13 23 Jul 19
שירות מדהים,המוצר שקיבלתי הגיע בזמן והכי חשוב נצנץ יהיה בול מה שרציתי.תודה רבה רבה.נתן קקון
Natan Kakon
Natan Kakon
07:45 02 Jul 19
יהלומים איכותיים, טובים, המחיר מאוד משתלם. מקבלים את הדבר האמיתי לכל דבר, מנצנץ, יפיפה ולא ניתן לאבחנה מול יהלום אמיתי גם בבדיקה קפדנית - ומשלמים חצי מחיר. גם התכשיט הבא לאישתי יהיה משובץ יהלום מעבדה, בדוק! :)גל והמוכרנית ששכחתי את שמה תודה רבה על השירות, העזרה בבחירה וההמלצות :)
ירון זיגי פרזי קוסם לימי הולדת ואמן חושים וטלפתיה
ירון זיגי פרזי קוסם לימי הולדת ואמן חושים וטלפתיה
09:31 30 Apr 19
אתר מרשים מאוד, רואים שמדובר באנשים רציניים, הזמנתי טבעת יהלום זהב לבן 0.51 קראט בפחות מ2300 שקל.
Eran Shani
Eran Shani
13:37 22 Apr 19

במרחק לחיצה ממכם

רוצים לשוחח עם נציג ? השאירו פרטים