טבעות אירוסין זהב צהוב

בקטלוג שלפניכם – טבעות אירוסין זהב צהוב בשיבוץ יהלומי מעבדה. יהלומים יוקרתיים ונוצצים לכל טבעת. לכל הטבעות ניתן להגדיל או להקטין את היהלום ולשנות את צבע הטבעת מזהב צהוב ללבן. הטבעות מגיעות במשלוח מהיר ומאובטח, בצירוף תעודה גמולוגית, תוך 7 ימי עסקים. במידה ותצטרכו חידוש וניקוי, השירות בעתיד הוא ללא תשלום נוסף.

  • טבעת מליסה - זהב צהוב

זהב צהוב הוא בחירה קלאסית לטבעת אירוסין שתעמוד במבחן הזמן. אם אתם מחפשים השראה לטבעת אירוסין מזהב צהוב, גלשו בגלריה של כמה מטבעות האירוסין המועדפות עלינו למטה במגוון סגנונות עיצובים וגדלים. מחפשים טבעת אירוסין זהב צהוב משובצת ביהלום נוצץ בעלות אטרקטיבית? הגעתם למקום הנכון. 

 

מה כל כך טוב בטבעות אירוסין מזהב צהוב?

 

מבין סוגי הזהב השונים אשר קיימים בשוק טבעות האירוסין המשובצות, זהב צהוב נחשב ליוקרתי מכולם. הזהב הצהוב הוא למעשה אותו הצבע המוכר והאהוב שאתם חושבים עליו כשמדברים איתכם על טבעות מזהב.

 

רוב טבעות האירוסין מזהב הן במשקל של 14 קראט או 18 קראט, אך 14 קראט הוא המשקל השכיח יותר בטבעות אירוסין מזהב צהוב. חשוב עם זאת לדעת, כי זהב צהוב הוא פחות עמיד מאשר זהב לבן ולכן טבעות אירוסין מזהב צהוב עשויות להתבלות מוקדם יותר מאשר טבעת אירוסין זהב לבן.

 

 

מה הם היתרונות והחסרונות ברכישת טבעת אירוסין מזהב צהוב?

 

זהב צהוב הינו הצורה הטהורה ביותר של זהב הודות לצבע הצהוב שמכיל הזהב הגולמי. צבעו של הזהב הצהוב לרוב נתפס כיוקרתי מאוד ויוצר אסוציאציה של הצלחות, נצחונות ורמת חיים גבוהה, כמו אצל בני אצולה ומלוכה.

בנוסף לכך, זהב צהוב הוא מתכת היפואלרגנית בהשוואה ליתר סוגי הזהב שמהם מיוצרות טבעות אירוסין. פירוש הדבר הוא במידה ובת זוגך רגישה לתכשיטים ממתכות שונות, יש סיכוי טוב שטבעת אירוסין מזהב צהוב תגרום לה לפחות תופעות אלרגיות לעומת כל טבעת מסוג מתכת שונה.

לבחירה בטבעת אירוסין מזהב צהוב יש גם יתרון כלכלי, שכן זהב צהוב מחמיא גם ליהלומים בגוון צהבהב, ואלו עולים פחות מיהלומים בגוון לבן וצבעוני.חסרון שעשוי להיות לטבעות אירוסין מזהב צהוב הוא שלרוב זהב צהוב יותר מתאים לנשים עם גוון עור כהה ופחות מחמיא לבהירות עור.

 

 

האם כדאי לקנות טבעת אירוסין זהב צהוב עם יהלום מעבדה?

 

ליהלומי מעבדה יש מבנה גבישי זהה, הרכב כימי, תכונות אופטיות ותכונות פיזיקליות כמו יהלום שנכרה ממחצב טבעי. לא ניתן להבחין בין יהלומי המעבדה שלנו ליהלומים טבעיים באיכות דומה.

מכיוון שתהליך הגידול של יהלום במעבדה דומה לגידול היהלומים הטבעיים, עדיין קיימות וריאציות בצבע ובבהירות של יהלומים שנוצרו במעבדה. במילים אחרות, לא כל היהלומים הגדלים במעבדה הם חסרי צבע וללא פגמים. יהלומים מעשה ידי אדם מדורגים על אותם קריטריונים בדיוק כמו יהלומים מכורים (ארבעת ה – C), על ידי אותן מעבדות גמולוגיות עצמאיות המדרגות יהלומים שנכרו מן האדמה.

שלא כמו סימולנטים של יהלומים זולים, כמו זירקוניה מעוקבת ומואסניט, ליהלומי מעבדה יש אותו ברק נצנוץ ויוקרה שתראו ביהלומים “אמיתיים”. יותר מזה, יהלומי מעבדה אינם דוהים ולא משנים צבע לאורך זמן. למעשה יש בהם פחות זיהומים ופחות פגמים. זה הופך את היהלומים שלנו לבנים יותר, בהירים וחזקים יותר מאשר הרוב המכריע של היהלומים הטבעיים. 

בניגוד ליהלומים שנחצבו בטבע, יהלומים מעובדים הם גם ברי קיימא וסביבתיים ויש לכך משמעות רבה כיום עבור הרבה צרכניות וצרכנים. 

 

 

זהב צהוב נגד זהב לבן – מה יותר טוב?

 

אנשים רבים שואלים, מה ההבדל בין זהב צהוב לזהב לבן? ממה עשוי זהב לבן? איזה יותר טוב? להלן הסבר על ההבדלים, כמו גם היתרונות והחסרונות של כל אחד מהם.

 

 

מה זה זהב צהוב?

 

זהב צהוב – או בפשטות, זהב – הוא מתכת יקרה המופיעה באופן טבעי בטבע. זוהי מתכת רכה מאוד ובצורתה הטהורה ביותר, היא מתכופפת בקלות ואינה עמידה כלל.
לכן תכשיטנים המשתמשים בזהב בתכשיטים צריכים לערבב אותו עם מתכות סגסוגות קשות יותר. אלה עוזרים להפוך את הזהב ליותר עמיד ולשמור על צורתו.

 

 

מה זה זהב לבן?

 

זהב לבן לא קיים באופן טבעי. אנו מייצרים אותו מזהב צהוב ששולב בסגסוגות מתכת יקרה לבנות כמו פלדיום וכסף. אלה מעניקים לזהב צבע בהיר יותר, כמו גם קשיחות רבה יותר.

בנוסף, זהב לבן מקבל ציפוי סופי עם מתכת נדירה, לבנה כסופה הנקראת רודיום. זה נותן לזהב לבן את הברק הלבן והזוהר שלו. ההבדל הבולט ביותר בין זהב לבן לזהב צהוב הוא פשוט איך שהוא נראה. יש נשים שמעדיפות את הזוהר החם הייחודי של זהב צהוב. אחרות סבורות כי זהב לבן מתאים לגוון העור שלהן הרבה יותר.

 

 

להלן כל היתרונות והחסרונות של כל סוג זהב

 

על היתרונות והחסרונות של טבעת אירוסין מזהב צהוב

 

  • בניגוד לטבעות אירוסין על בסיס זהב לבן ופלטינה, ששניהם נראים זהים, צבע הזהב הצהוב קשה מאוד לחיקוי.
  • יהלומים משובצים בזהב צהוב נוטים להתבלט יותר מאלה שנקבעו בזהב לבן, בגלל ניגודיות הצבעים.
  • זהב צהוב – קל מאוד לצורפים לעבוד איתו. אם אתה דופק ופוגע בתכשיטים שלך, עם זהב לבן ברוב המקרים קל מאוד להסוות את התיקון של הפגם שנוצר.
  • רוב האנשים מאמינים כי זהב צהוב הוא יותר קלאסי או מסורתי, בהשוואה לזהב הלבן “המודרני” יותר. למרות זאת שבשנים האחרונות הזהב הלבן היה הטרנד המוחץ.

על היתרונות והחסרונות של טבעת אירוסין מזהב לבן

 

  • אנשים רבים מעדיפים זהב לבן בגלל צבעו הלבן – כסוף. טבעת אירוסין מזהב לבן תהיה פחות יקרה מטבעת אירוסין שעשויה ממתכת פלטינה, ובכל זאת תספק אלטרנטיבה הרבה יותר יוקרתית, יפה, מכובדת ועמידה לטבעת אירוסין מכסף.
  • אין הבדל בין מחיר לערך הזהב בפועל בתכשיטי זהב לבן וצהוב, כל עוד הסימן המסומן מראה את אותו משקל קראט. כך למשל זהב לבן 18 קראט וזהב צהוב 18 קראט יכילו את אותו אחוז זהב.
  • עם זאת, תכשיטים מזהב לבן יכולים להיות יקרים מעט יותר מתכשיטי זהב צהוב, בגלל תהליך הייצור שהם עוברים תוך כדי ערבוב ומצופה.
  • טבעת אירוסין מזהב לבן כנראה תצטרך גם תחזוקה תקופתית וציפוי מחדש. אמנם זה לא יקר וניתן לעשות זאת כמעט אצל כל תכשיטן, אך העלות מצטברת עם השנים (ישנם אנשים שמעדיפים מסיבה זו טבעת אירוסין העשויה פלטינה).
 

נו, אז מה לבחור – טבעת אירוסין מזהב צהוב או זהב לבן?

 

בסופו של יום, בחירת טבעת אירוסין עם יהלום שעשויה מזהב לבן או זהב צהוב, היא באמת רק שאלה של העדפה אישית. אם אינכם בטוחים באיזה סוג של טבעת אירוסין לבחור, אנו ממליצים בחום כי תבחרו בטבעת אירוסין משובצת יהלום אשר זמינה בשני סוגי הזהב ותשוו זו לצד זו את גרסת טבעת האירוסין בזהב לבן לעומת טבעת האירוסין מהזהב הצהוב. אם אתה מרגיש שבת זוגך תאהב יותר גוון מסוים מאשר האחר, זה מה שאתה צריך לבחור עבורה.

כמובן, תמיד קיימת האפשרות ללכת לבחור טבעת אירוסין עם יהלום ביחד עם בת הזוג שלך ולהפוך את תהליך בחירת הטבעת לחוויה משותפת שתוכלו לספר עליה בבוא היום למשפחה שלכם. במידה וברצונך להפתיע את האישה שלך בטבעת נישואין עם יהלום מעבדה, אך חשוב לך לשמור את הצעת הנישואין בסוד – תוכל תמיד לבקש מאחותה, אימה או אחת החברות הטובות שלה שמכירות את הטעם שלה בתכשיטים ובכלל, להתלוות אליך ולבחור יחד איתך את טבעת הזהב המושלמת עבורה – בזהב צהוב, זהב לבן או כל סגנון אחר שיקלע לטעם שלה.