חנות יהלומי מעבדה

בבורסה ליהלומים ברמת גן, אשר כבר זכתה לראות את עלייתם ונפילתם של כוכבים כאלו ואחרים במרוץ השנים, קשה לרוב להצביע על מותג אשר ניתן לומר עליו כי לעולם כוחו במותניו. עם זאת, חנות יהלומי מעבדה חדשה אשר פרצה לשוק בשנת 2019, וקידמה במידה רבה את תעשיית יהלומי המעבדה, מוכיחה אחרת. ”גרין דיימונדס” (077-997-4470) אשר ממקומת ברחוב תובל 23 בבניין נועם, חרטה על דגלה לקדם ולהנגיש את עולם הילומים לציבור הרחב, ועושה זאת בעודה מעניקה שירות נגיש יעיל ואדיב, אשר זמין לכל כיס.


על גרין דיימונדס – חנות יהלומי מעבדה

גרין דיימונדס מורכבת מתמהיל אנושי מעניין ומגוון, אשר מכיל אנשים שונים בעלי יכולות מגוונות אשר אינן בכל חנות תכשיטים רגילה. השילוב המעניין ב”גרין דיימונדס” נובע מעירוב אנשי דיגיטל אשר הנגישו את השירות והפכו אותו לזמין מכפי שהיה בימים עברו, ביחד עם אנשי מקצוע ואושיות בעולם היהלומים, אשר מומחים בכלל ההיבטים השונים שנדרשים בתעשייה שכזו. כלומר, עצם היכולת של אותם אנשי מקצוע לייצר חנות יהלומי מעבדה באיכות גבוהה, כמו גם להגיע לקהלים חדשים, הפכה אותם לגורם כוח מרכזי בתעשייה שנדמה שממשיכה לצמוח בקצב מרשים.


מה הם יהלומי מעבדה?

יהלומי מעבדה הם יהלומים אשר זהים לחלוטין בכלל ההיבטים שלהם לעומת יהלומים ”קלאסיים” אשר נחצבו מבטן המעבדה, פרט להיעדר נכונות העובדה האחרונה לגביהם. כלומר, יהלומי מעבדה, כשמם כן הם – נוצרו במעבדה. העובדה הזו מסייעת להוזלת עלויות משמעותית אשר התבטלה כעת כאשר לא קיים עוד הצורך לעסוק בייבוא וחציבה של אותו תכשיט יוקרתי, חציבה אשר לעתים התרחשה באזורים מוכי סכסוך ותוך פגיעה משמעותית בזכויות אדם. חנות יהלומי מעבדה רק מרוויחה מהתהליך כיוון שהיא יכולה לפתוח את שעריה לשלל לקוחות.איך שכיחותם של יהלומי מעבדה משפיעה על הצרכן הפשוט?

הוזלת העלויות הזו, מאפשרת לשלל חנויות כמו חנות יהלומי מעבדה – ”גרין דיימונס” להכניס לשוק מוצרים אשר בעבר היו מיועדים אך ורק לקבוצות אוכלוסייה עמידות מאוד, אפשרות אשר ”גרין דיימונדס” בוחרת ליישם.

 

אילו מוצרים חנות יהלומי מעבדה – ”גרין דיימונדס” מציעה?

באתר החנות ניתן למצוא שלל תכשיטים ומתנות יוקרתיות אחרות כמו צמידי טניס, עגילים, טבעות נישואין ועוד, אשר כולם משובצים ביהלומים אמיתיים ומקוריים, כל זאת בעלות אשר עלולה להפתיע אתכם במידה רבה.

 

חנות יהלומי מעבדה – מקור ידע חשוב

כמו כן, פרט למוצרים גולמיים בלבד, באתר החנות ניתן למצוא גם מדריכים ומאמרים הכרחיים לחובבי התכשיטים באשר הם, אשר מסייעים גם לאלו אשר אינם בקיאים בענף לרכוש ידע חינמי, אודות האופן הנכון להתנהל לנוכח אותם אוצרות. כלומר, באתר תוכלו למצוא מידע כיצד ניתן לנקות ולתחזק את התכשיטים, כמו גם כיצד לבחור אותם ולהתאימם ליקיר/ת ליבכם/ן בעודכם קולעים לטעמן ושומרים על אלמנט ההפתעה, ובו במקביל גם מדייקים במידה המתאימה.

 

שירות אדיב ואנושי

במידה וחפצה נפשכם באוזן מקצועית להתייעץ עימה אודות כל עניין אשר רלוונטי לעולם התכשיטים, והיהלומים בפרט, תוכלו לפנות אל חנות יהלומי מעבדה ”גרין דיימונדס”, הן באתר או באחד העמודים ברשתות החברתיות השונות – אינסטגרם ופייסבוק, ותענו במהרה על ידי צוות המומחים אשר ישמח לסייע לכם באופן אישי.

 

חנות יהלומי מעבדה – סיכום

כיום באמצעות טכנולוגיה פורצת דרך, ידם של רבים משגת להתחדש בתכשיטים ויהלומים אשר בעבר היו מנת חלקם של האלפיון העליון בלבד. לכן, במידה ואתם מחפשים מתנה חדשה עבורכם או עבור מי מקרוביכם, תוכלו למצוא את מבוקשכם בחנות המקצועית והחדשה הזו אשר קמה לה במרכז רמת גן, כאשר כל זאת קורה מבלי שתיאלצו לשבור אף קופת חיסכון. 

 

מאמרים וכתבות

יהלומי מעבדה

מה זה קראט

מה זה קראט

כולם יודעים שיהלומים הם אבני חן נדירות ויקרות, אך לא כולם מכירים את מונחי היסוד המשמשים להערכת איכותו ושוויו של תכשיט יהלומים. לכן בסקירה שלפניכם, בחרנו להתמקד במושג ‘קראט’ – המשמש להגדיר הן את משקלו של היהלום והן את טוהר הזהב בתכשיטים.   מה זה

תכונות היהלום

תכונות היהלום 

ליהלומים מלוטשים המיועדים לשיבוץ בתכשיטי יהלומים, יש ארבע תכונות (הנקראות בשפה המקצועית “ארבעת ה – C”), שלפיהן נקבעת איכותו של היהלום ומחירו לצרכן. אף שהערכת השווי הריאלי של יהלומים מצריכה מומחיות השמורה ליהלומנים מוסמכים, טוב להכיר את תכונות היהלום וציוני האיכות בכל אחת מהן, כדי

יום הולדת לאישה

יום הולדת לאישה נהדרת

חיפשת רעיונות למתנת יום הולדת לאישה נהדרת? רכישת תכשיט יוקרתי כמתנת יום הולדת לאישה היקרה לליבך, יכולה לשמח אותה מאוד. תכשיט ליום הולדת הוא דרך נפלאה לגרום למישהי להרגיש אהובה ומוערכת, בין אם מדובר על בת זוג רומנטית, על אמא, על אחות או חברה טובה.

מקומות להצעת נישואין

מקומות להצעת נישואין

הצעת נישואין היא אירוע של פעם בחיים (אצל רובנו, לפחות) ולכן אנחנו משקיעים מחשבה רבה בהפיכת הרגע הזה לרגע גדול מהחיים. אז לרגל המאורע המרגש והחד פעמי הזה, רקחנו עבורכם מדריך עם רעיונות למקומות להצעת נישואין, שיאפשרו לכם להגשים עם החצי השני שלכם את החלומות

כמה עולה צמיד טניס

כמה עולה צמיד טניס

חיפשתם מתנה יוצאת דופן עבור מישהי אהובה? צמיד טניס בשיבוץ יהלומים הוא רעיון מיוחד ונפלא. צמיד טניס ידוע בתור תכשיט עדין, אלגנטי, יוקרתי ומחמיא במיוחד, שמוענק פעמים רבות בתור מתנת יום הולדת, מתנה לחגים, מתנה רומנטית ליום הנישואין או יום האהבה, מתנה ללידה, מתנה לסיום

כמה עולה טבעת אירוסין

כמה עולה טבעת אירוסין

אומרים שלאהבת אמת אין מחיר, אבל בינינו – טבעת אירוסין יכולה לעלות לא מעט כסף.בבחירת טבעת אירוסין תמיד עולה השאלה: כמה עולה טבעת אירוסין ואיזה סכום נכון להשקיע ברכישה. התקציב לקניית טבעת אירוסין הוא מטבע הדברים, עניין סובייקטיבי לגמרי שתלוי לפני הכל ביכולת הכלכלית שלך,