חנות יהלומי מעבדה

בבורסה ליהלומים ברמת גן, אשר כבר זכתה לראות את עלייתם ונפילתם של כוכבים כאלו ואחרים במרוץ השנים, קשה לרוב להצביע על מותג אשר ניתן לומר עליו כי לעולם כוחו במותניו. עם זאת, חנות יהלומי מעבדה חדשה אשר פרצה לשוק בשנת 2019, וקידמה במידה רבה את תעשיית יהלומי המעבדה, מוכיחה אחרת. ”גרין דיימונדס” (077-997-4470) אשר ממקומת ברחוב תובל 23 בבניין נועם, חרטה על דגלה לקדם ולהנגיש את עולם הילומים לציבור הרחב, ועושה זאת בעודה מעניקה שירות נגיש יעיל ואדיב, אשר זמין לכל כיס.

 

גרין דיימונדס – תכשיטי יהלומי מעבדה אקולוגיים באחריות מלאה

קיימות כיום חברות רבות העוסקות בייצור ושיווק יהלומי מעבדה, אך רבות מהן אינן מעניקות אחריות או תעודה גמולוגית לכל פריט מטעמן, מה שאמור לעורר את החשד לגבי מקוריות היהלום שבידכם. מותג Green Diamonds הוקם במטרה לספק תכשיטי יהלומים איכותיים במיוחד מהמעבדה לצרכן ובמחיר שפוי, כך שכל אחד יוכל ליהנות מהם ולהבטיח לעצמו את רמת האיכות והערך שנלווים לכל אחד מהיהלומים.

 

החברה פועלת בגישה האקולוגית כך שתהליך הייצור הינו ידידותי לסביבה ואיננו מערב בשום אופן ניצול של משאבים טבעיים או גופים בלתי חוקיים העוסקים כיום במכירת “יהלומי דמים” מאזורי הסחר והעבדות בארצות אפריקה. 

בגרין דיימונדס הנמצאת במתחם הבורסה ליהלומים ברמת גן תוכלו למצוא תכשיטי יהלומי מעבדה מובחרים בייצור בלעדי ובאיכות היהלומים הגבוהה ביותר:

 

קולקציה גדולה ומגוונת של טבעות יהלומים, צמידי טניס מהפנטים בשיבוץ יהלומים עדין ויפהפה, עגילי יהלום המוסיפים נדבך יוקרתי ומושך למראה הפנים ושרשראות יהלומים המעניקות עניין ורושם לכל העונד אותן. כל אחד מהתכשיטים כולל אחריות מלאה ותעודה גמולוגית על יהלומיו, כך שניתן להיות סמוכים ובטוחים במוצר שמקבלים. 

 

מה הם יהלומי מעבדה?

יהלומי מעבדה הם יהלומים אשר זהים לחלוטין בכלל ההיבטים שלהם לעומת יהלומים ”קלאסיים” אשר נחצבו מבטן המעבדה, פרט להיעדר נכונות העובדה האחרונה לגביהם. כלומר, יהלומי מעבדה, כשמם כן הם – נוצרו במעבדה. העובדה הזו מסייעת להוזלת עלויות משמעותית אשר התבטלה כעת כאשר לא קיים עוד הצורך לעסוק בייבוא וחציבה של אותו תכשיט יוקרתי, חציבה אשר לעתים התרחשה באזורים מוכי סכסוך ותוך פגיעה משמעותית בזכויות אדם. חנות יהלומי מעבדה רק מרוויחה מהתהליך כיוון שהיא יכולה לפתוח את שעריה לשלל לקוחות.

תכשיטי יוקרהאיך שכיחותם של יהלומי מעבדה משפיעה על הצרכן הפשוט?

הוזלת העלויות הזו, מאפשרת לשלל חנויות כמו חנות יהלומי מעבדה – ”גרין דיימונס” להכניס לשוק מוצרים אשר בעבר היו מיועדים אך ורק לקבוצות אוכלוסייה עמידות מאוד, אפשרות אשר ”גרין דיימונדס” בוחרת ליישם.

 

אילו מוצרים חנות יהלומי מעבדה – ”גרין דיימונדס” מציעה?

באתר החנות ניתן למצוא שלל תכשיטים ומתנות יוקרתיות אחרות כמו צמידי טניס, עגילים, טבעות נישואין ועוד, אשר כולם משובצים ביהלומים אמיתיים ומקוריים, כל זאת בעלות אשר עלולה להפתיע אתכם במידה רבה.

 

חנות יהלומי מעבדה – מקור ידע חשוב

כמו כן, פרט למוצרים גולמיים בלבד, באתר החנות ניתן למצוא גם מדריכים ומאמרים הכרחיים לחובבי התכשיטים באשר הם, אשר מסייעים גם לאלו אשר אינם בקיאים בענף לרכוש ידע חינמי, אודות האופן הנכון להתנהל לנוכח אותם אוצרות. כלומר, באתר תוכלו למצוא מידע כיצד ניתן לנקות ולתחזק את התכשיטים, כמו גם כיצד לבחור אותם ולהתאימם ליקיר/ת ליבכם/ן בעודכם קולעים לטעמן ושומרים על אלמנט ההפתעה, ובו במקביל גם מדייקים במידה המתאימה.

 

שירות אדיב ואנושי

במידה וחפצה נפשכם באוזן מקצועית להתייעץ עימה אודות כל עניין אשר רלוונטי לעולם התכשיטים, והיהלומים בפרט, תוכלו לפנות אל חנות יהלומי מעבדה ”גרין דיימונדס”, הן באתר או באחד העמודים ברשתות החברתיות השונות – אינסטגרם ופייסבוק, ותענו במהרה על ידי צוות המומחים אשר ישמח לסייע לכם באופן אישי.

כדי שלא יעבדו עליכם – כך מתבצע תהליך ייצור יהלומי מעבדה

מכיוון שתחום יהלומי המעבדה הינו חדש יחסית בישראל והתודעה עוד נמוכה, חשוב לדעת מספר עובדות ופרטים בנוגע לתהליך הייצור, על מנת שיהיה לכם קל יותר לעמת את המוכר מולם ולוודא שאתם רוכשים יהלום שיוצר בטכניקה הנכונה ומטעם יהלומנים וגמולוגים מוסמכים.

יהלומי מעבדה נוצרים כתוצאה מלחץ וטמפרטורה גבוהים, בשיטת CVD הנחשב להליך המועדף. השיטה כוללת שיקוע של גז מתאן ומימן בסריג הגבישי של היהלום והפעלת טמפרטורה מתאימה של כ-1,200 מעלות צלזיוס, שתעלה בהדרגה.

 

אטומי הפחמן המופקים בתהליך יתחברו לאטום גרגירי היהלום במשך קרוב לחודש ימים ובכך למעשה ישכפלו שוב ושוב את המבנה הגבישי של היהלום עצמו. באמצעות התראה ממוחשבת ידעו הטכנאים כי זה הזמן להוציא את היהלום המוכן מהמכבש והוא יישלח לגמולוג המוסמך לצורך בדיקת איכות החומר שהתקבל ועבודת החיתוך. הגמולוג חותך את היהלום על מנת להביא אותו לשלמות ולאחר מכן עוברות האבנים שיבוץ לתכשיטים השונים. 

 

חנות יהלומי מעבדה – סיכום

כיום באמצעות טכנולוגיה פורצת דרך, ידם של רבים משגת להתחדש בתכשיטים ויהלומים אשר בעבר היו מנת חלקם של האלפיון העליון בלבד. לכן, במידה ואתם מחפשים מתנה חדשה עבורכם או עבור מי מקרוביכם, תוכלו למצוא את מבוקשכם בחנות המקצועית והחדשה הזו אשר קמה לה במרכז רמת גן, כאשר כל זאת קורה מבלי שתיאלצו לשבור אף קופת חיסכון.