הזמנת יהלומי מעבדה באינטרנט

הזמנת יהלומי מעבדה באינטרנט – כל היתרונות!

לא הרבה אנשים מכירים עדיין את התחום של הזמנת יהלומי מעבדה ובהחלט הגיע הזמן להיחשף לעולם הזה. מדובר ביהלומים טובים, איכותיים, מרהיבים ביופיים והכי חשוב – הם מיוצרים במעבדה באופן סינטטי ומלאכותי. בואו להבין איך מצבעים קניית יהלומי מעבדה דרך האינטרנט.

לקטלוג טבעות אירוסין לחצו כאן >>>

לקטלוג שרשרת יהלום לחצו כאן >>>

לקטלוג צמיד טניס לחצו כאן >>>

לקטלוג עגילי יהלומים לחצו כאן >>>

 

הזמנת יהלומי מעבדה באינטרנט

למה זה כל כך חשוב? בשל שני שיקולים מעניינים – האחד, קשור לאופן ייצור היהלומים בראייה בינלאומית ולהתייחסות שיש כלפי היהלומים במדינות רבות והשני קשור להוזלה משמעותית של היהלומים אשר מיוצרים במעבדה. אי אפשר שלא להעדיף מוצר יפה, איכותי, כזה שדומה באופן מוחלט למקביל שלו המיוצר בטבע – אבל מיוצר בדרכים טובות, חיוביות וללא תופעות שליליות שמתלוות לייצור היהלומים הטבעיים.

עכשיו התחום הזה לוקח עוד צעד קדימה ומביא את היהלומים הישר אל בית הלקוח, בהזמנה אינטרנטית נוחה ומהירה בלי הצורך לצאת מהבית. עולם הקניות המקוונות והתחום המתהווה של ייצור יהלומי מעבדה חוברים כעת ומאפשרים להמוני לקוחות לבצע הזמנה של יהלומים דרך אתר אינטרנט נוח, ידידותי למשתמש וכמובן נוח מאד לתפעול.

היתרונות עולים על החסרונות או בעצם אפשר בכלל להגיד שאין כאן חסרונות כלל וכלל. יהלומי המעבדה גדולים ויפים והמחיר שלהם יכול להיות נמוך ביותר מחצי מהמחיר של יהלומים טבעיים. כאשר אנו עושים קניית יהלומי מעבדה דרך האינטרנט – כך נוכל לקבל את המבוקש לנו ללא יציאה מהבית וללא חיפוש חנייה.

בזכות שיטות הייצור המתקדמות ועצם העובדה שהרבה מאד עלויות נחסכות בהשוואה לייצור של יהלומים במחצבי הטבע – הרי שאפשר לזכות כאן ביהלומים גדולים יותר שהמחירים שלהם הרבה יותר נמוכים. זו גם הסיבה שאפשר לבצע משלוחים של היהלומים שמוזמנים באופן מקוון על ידי שליח בדרך בטוחה בלי לחשוש שמא יקרה משהו ליהלום בדרך.

 

הזמנת יהלומי מעבדה

כאשר מקבלים את ההחלטה לבצע הזמנת יהלומי מעבדה באינטרנט באתר מקוון חשוב לשים לב לכמה נושאים חשובים. אמנם מדובר בנושאים שנכונים לכל הזמנה מקוונת של מוצרים או שירותים אך כאן יש לשים לב גם לדברים נוספים:

 • אמינות ומקצועיות – חשוב להתרשם שהחברה שמייצרת את היהלום ושולחת היא חברה מבוססת, מוכרת ובעלת ניסיון ומוניטין בתחום של ייצור יהלומים במעבדה.
 • אפשרויות – כל הנתונים הטכניים אודות היהלום צריכים להיות מפורטים בצורה ברורה ונוחה באתר על מנת שהגולש יוכל לבחור. גם אם יוצאים מתוך נקודת הנחה שהגולש מכיר את עולם התכשיטים ומכיר את המונחים המקצועיים – עדיין יש חשיבות לפירוט כל התכונות, מה שמעיד גם על הרצינות של החברה ושל בעלי האתר.
 • משלוח – מכיוון שרכישת יהלום היא הוצאה לא קטנה, כדאי לבדוק האם יש צורך לשלם עבור המשלוח. חברה שחורטת על דגלה את נושא השירותים והפנים המחייכות כלפי הלקוח תאפשר משלוח חינם ומהיר.
 • מדיניות החזרה ואחריות – כאשר מבצעים רכישה של פריט דרך האינטרנט לא תמיד הציפיות תואמות את המציאות וקורים מקרים שבהם יש אכזבה ממה שמגיע במשלוח. כאשר מדובר ביהלומים ששולם עבורם סכום לא מבוטל של כסף – חשוב שמדיניות ההחזרה והזיכוי תהיה ידידותית וגמישה.
 • מסמכים רשמיים – האתר שממנו מזמינים חייב לאפשר מגוון דרכי תשלום וכמובן הנפקת המסמכים החשבונאיים מיד עם סיום ההזמנה והתשלום. מכיוון שמדובר ברכישת יהלומים – חשוב לוודא שהמשלוח כולל את התעודה הגמולוגית של היהלום כפי שנהוג ומקובל בעולם היהלומים, הטבעיים ויהלומי המעבדה כאחד. מדובר בתעודת הזהות של היהלום ולא מומלץ לרכוש יהלום ללא תעודה זו. חשוב מאד להתעקש עליה.
 • שירות לקוחות – ההחלטה על קניית יהלומי מעבדה אינה החלטה פשוטה אלא כזאת שמושקעת בה הרבה מאד מחשבה. מכיוון שכך חשוב שמאחורי הקלעים של החנות המקוונת יהיו עובדים ונציגים שגם בקיאים בעולם היהלומים ויוכלו לתת מענה מקצועי על שאלות ענייניות וגם כמובן ייתנו לגולש את התחושה הטובה שהוא נמצא בידיים טובות ומקצועיות ויש לו על מי לסמוך בתהליך הזה של קבלת ההחלטה על הרכישה וכמובן הביצוע שלה.

 

למה עדיף לקנות יהלומים דרך האינטרנט?

רשת האינטרנט הביאה איתה לא מעט שינויים ותהפוכות לחיי היומיום של כולנו. האפשרויות של קנייה מקוונת חוסכות הרבה מאד זמן, כסף וטרחה עבור לא מעט אנשים שכבר מזמן אימצו את אפשרויות הקנייה מרחוק בכל אחד מתחומי החיים. אם בעבר אנשים חששו מפרצות אבטחה באתרי המסחר השונים הרי שאלה כיום כבר כמעט לא קיימים והרכישה ברשת מאובטחת, בטוחה והכי חשוב – נוחה במיוחד.

כל אדם יכול להתחבר לאתר המסחר בזמן שנוח לו, מהמקום שנוח לו ואין הוא מחויב לשעות קבלה או פעילות. אפשר לבצע את הרכישה בכל יום ובכל שעה, אפילו תוך כדי גחמה באמצע הלילה. גם מוצרים בסכומי כסף גבוהים אפשר לרכוש בנוחות ושלווה דרך האינטרנט ולדעת שיש מי שעומד מאחורי האתר, שיש אל מי לפנות ושתמיד יתקבל מענה טובה ושירותי. כך גם בנושא של הזמנת יהלומי מעבדה באינטרנט.

לא חייבים להגיע אל חנות (ללא קשר למיקום הפיזי שלה), לא צריך לפנות זמן לשם כך ויש הרבה מאד חומר קריאה בנושא על מנת להבין יותר לעומק על כל מה שרוצים לדעת. דבר נוסף וחשוב מאד הוא פער התיווך שמתבטל בזכות ההזמנה המקוונת, כלומר עלויות שמתבטלות בהשוואה לעלויות שחלות על חנויות פיזיות. ביטול עלויות אלה משפיע באופן ישיר על המחיר שישלם הצרכן הסופי ויש גם חסכון גדול מאד עבורו.

 

קניית יהלומי מעבדה בהזמנה אינטרנטית – יתרונות שחוברים יחדיו

אי אפשר שלא להעמיק את השיח הקשור ליתרונות הרבים של יהלומי המעבדה. עם ההתפתחות העצומה והלא פחות ממדהימה בשלל תחומי המדע והתעשייה כנראה הייתה זו רק שאלה של זמן מתי גם אפשר יהיה לייצר יהלומים במעבדות ולא לחצוב אותם ממעמקי קליפת כדור הארץ.

המחיר של היהלום הטבעי נובע באופן ישיר בעלויות גבוהות במיוחד של הייצור שלו ולכן אם פעולות רבות נחסכות ולא נחוצות – הרי שהמחיר יכול לרדת באופן משמעותי. יתרה מכך – גם משך זמן ייצור היהלום מתקצר לאין שיעור והיהלומים מוכנים תוך מספר שבועות בלבד.

מי שמעוניין כיום לקנות יהלום או תכשיט שמשובץ בו יהלום – כמו שרשרת יהלום, עגילי יהלומים, צמידי טניס או טבעות אירוסין יכול לרכוש גם אם התקציב שלו מוגבל באופן יחסי והוא יוכל אפילו ליהנות מיהלום גדול יותר במחיר נמוך בהרבה מהמחיר של יהלום קטנטן שיוצר באופן טבעי. בנוסף, יהלומי המעבדה איכותיים ויפים מאד והאיכות שלהם כלל לא נחותה מזו של היהלומים הטבעיים.

מכאן שאם אפשר לרכוש את היהלומים האלה דרך האינטרנט בצורה נוחה, מהירה וידידותית – הרי שזהו פתרון מצוין ומענה מעולה לשלל אתגרים אחרים.

 

קניית יהלומי מעבדה – השלב הבא

כמו כל תחום מדעי ותעשייתי אחר גם העולם של ייצור יהלומים במעבדות ממשיך להיות תחת חקירה, בחינות מעמיקות וכל זאת על מנת לשפר עוד יותר את שיטות הייצור מתוך שאיפה להפוך את הייצור להרבה יותר ידידותי והומני וכמובן לזול יותר.

ייתכן מאד שעם הזמן ימצאו אנשי המדע המקצועיים שיטות נוספות לייצור היהלומים, שיטות שיהפכו את היהלומים לנגישים וזמינים לכל מי שחפץ בהם. לא תהיינה יותר מלחמות ושפיכות דמים בשל היהלומים ואנשים לא יהרגו זה את זה, בעיקר במדינות באפריקה, שם קיימות מלחמות עקובות מדם על מנת להשיג את היהלומים.

 • צמיד טניס משובץ יהלומים זהב צהוב
 • עגילי יהלומים 1.25 קראט D/VS1
 • שרשראות יהלום זהב צהוב

  שרשרת יהלום 3 קראט

  29,990 למידע נוסף