בשל המצב והמלחמה החלטנו להוריד עשרות אחוזים על כל היהלומים באתר

איך לבחור שרשרת יהלומים שאישתך שלך תאהב

אין ספק כי שרשרת יהלומים מהווה את אחת המתנות המושלמות ביותר לכל אישה, בין אם מדובר על בת זוג, אחות, חברה טובה או אימא. בכל מקרה, על מנת להבטיח את איכות המתנה, יש צורך לדעת איך לבחור שרשרת יהלומים ברמה הגבוהה ביותר. שרשרת יהלומים איכותיות ויוקרתית מעבירה את המסר הברור, כי מדובר על מתנה מושקעת וייחודית, המראה על אהבה והערכה עמוקה. אך על מנת להעביר את המסר בצורה הברורה ביותר, יש צורך להכיר את הפרמטרים השונים, המשפיעים על איכות היהלומים.


אנו במותג תכשיטי היוקרה גרין דיימונדס נשמח לספק לכם מגוון רחב של שרשראות יהלומים ברמה הגבוהה ביותר. אנו מייצרים ומשווקים יהלומי מעבדה אקולוגיים, הנהנים ממראה ותכונות הזהות ליהלומים טבעיים. בזכות התפתחות הטכנולוגיה, ניתן היום לייצר את יהלומי המעבדה במחירים נמוכים משמעותית, ממחירם של היהלומים הטבעיים. אנו מספקים אחריות מלאה על היהלומים ונשמח לסייע ולייעץ לכם בנוגע לבחירת השרשרת האידיאלית ביותר עבור המטרות שלכם.

 

 


איך לבחור שרשרת יהלומים – טיפים למתחילים

קודם כל, חשוב לשים לב לאיכות של היהלומים, מאחר ויהלומים איכותיים ומורגשים יותר, יוכלו לתרום המון לנראות ולייחודיות של השרשרת. איכות היהלום מורכבת מרמת הניקיון שלו, מאיכות החיתוך שלו, מהצבע ומהקראט שלו. מומלץ לבדוק את הציון של היהלום בכל אחד מהפרמטרים האלו, לפני שרצים לרכוש שרשרת מנצנצת ומעוצבת, שאולי נראית מרשימה במיוחד, אך מכילה יהלומים פחות איכותיים. מעבר לכך, יש צורך לתת את הדעת לא רק לאיכות של היהלומים, אלא גם לחומר הגלם המרכיב את השרשרת עצמה. ברוב המקרים, נהוג לבחור בין שרשראות העשויות מזהב לב או צהוב, אך ניתן בהחלט לראות גם שרשראות יהלומים העשויות מכסף או מפלטינה. חשוב לזכור כי מחיר השרשרת מושפע בעיקר מאיכות היהלומים, אך גם מאיכות השרשרת, לכן יש צורך להתחשב בתקציב שהגדרתם לעצמכם.


איך לבחור שרשרת יהלומים – דגשים ששווה להכיר

אחד הדגשים החשובים ביותר, נוגעים לאיכות היהלום. ככל שהיהלום יהיה חתוך בצורה מדויקת יותר, כך הוא ייראה מבריק ונוצץ יותר. לעומת זאת, יהלום שנחתך בצורה פחות מקצועית, ייראה אטום ועכור. כמו כן, יש לשים לב לצבע היהלום, מאחר ויהלום שקוף נוטה להיראות נוצץ יותר. בנוסף לכך, דרגת הניקיון של היהלום משפיעה רבות על הנראות שלו, מאחר ויהלום בעל דרגת ניקיון גבוהה יותר, יכיל פחות פגמים במבנה הפנימי והחיצוני שלו. אחרון חביב הוא משקל היהלום, הנמדד בקראט. בדרך כלל, נהוג לבחור בשרשראות יהלום המכילות יהלומים גדולים ובולטים יותר, הנהנים מדרגת ניקיון גבוהה וצבעים מיוחדים. 


אנו במותג תכשיטי היוקרה גרין דיימונדס נשמח לסייע לכם לבחור את שרשרת היהלומים האידיאלית ביותר עבורכם. בזכות התפתחות הטכנולוגיה, תוכלו ליהנות מיהלומים באיכות מעולה ובצבעים ייחודיים במחירים משתלמים במיוחד. לפרטים נוספים, צרו קשר.

 

 

דילוג לתוכן